Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélye annak hogy ez összejöjjön? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik. egyik évfolyamtársam. eleinte nem mutattam ki egyáltalán, utána rájöttem hogy valamit kéne csinálnom mert ha továbbra is így folytatom sosem lesz senkim. már kicsit régebb óta ismerem, voltunk együtt táborba + egyik legjobb barátnőmnek uncsitesója csak hát nem igazán tartják a kapcsolatot. szóval így november-december körül volt egyszer-kétszer hogy beszélgettem vele. +állandóan mosolyogtam rá:) akkor úgy elvoltunk meg úgy éreztem hogy valamennyire bír is :) buszon is egyszer volt hogy egész úton beszélgettünk. amikor meg leszállt integettem neki és visszaintegetett. suliba is volt hogy meglátta hogy megyek fel a lépcsőn és tök messziről integetett nekem. csak hát jött a téliszünet stb stb. meg hát azért annyira nem voltunk jóban hogy tényleg beszélgessünk. ezek inkább ilyen véletlenek voltak. utána szinte nem is kommunikáltunk egyáltalán, és az történt utána hogy megtetszett neki az egyik o.társam és most meg elvileg randizgatnak. és volt idő amikor meg úgy tűnt hogy engem pedig került a srác. meg most is mindig olyan fura velem. lb-mmel is tök közvetlen meg mindenkivel. ott szórakozik velük a szemem láttára engem meg le se szar. meg ha hozzászólok akkor is olyan tartózkodó vagy nem is tudom.már annyira köszönni sem köszönős. meg tényleg hogy ott vagyunk és inkább lb-mel szórakozik vagy a "csajával".

és 100% h tudja h tetszik nekem. mert egyik osztálytársam mondta h ő a "csajától" tudja h nekem tetszik a srác.(mivel annak egyik barátnője mindig mindenkit kihallgat) szóval tuti tudja. és nagyon szar az egész. elég zavaros is. már igazán én sem tudom hogy mi van, van egyáltalán mit érzek. de az o.társammal már hónapok óta húzzák ezt az összejövést, szóval nem tudom lesz-e belőle vmi. ha meg talán igen, nem hiszem hogy sokáig tartana.

szóval mit csináljak? hagyjam az egészet vagy még reménykedjek ha nem is most, de valamikor összejön ez az egész? :( mert már komolyan nem tudom mit csináljak, nagyon össze vagyok zavarodva. és ő az egyetlen akivel el tudnám magam képzelni.



2014. márc. 30. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan van hogy most csak vele tudod elképzelni, de olyan, hogy csak ő lesz egyedül az életedben olyan nincs. Ha nem is jön ez a fiú össze veled akkor lesz más. Ha tényleg bejön neked, akkor próbálj vele beszélgetni, nyiss felé, keresd a társaságát. Ahhoz nem kell merésznek lenned, hogy elmond neki amit érzel egyszerűen vagy személyesen vagy interneten utalj rá, hogy nagyon bírod őt, esetleg hogy bejön neked. Ne félj nincs mit veszítened azzal, hogy őszinte vagy hozzá. A múltban én is azért veszítettem el 2 fiút is mert nem mertem nekik elmondani amit érzek, de ők se és utólag derült ki hogy én is bejöttem nekik, de ők azt hitték hogy nekem nem jönnek be. Sokat szenvedtem ez miatt. Te ne legyél olyan amilyen én voltam, mond meg neki az őszinte érzéseidet. Most már én is azt teszem hiszen rájöttem nincs mit veszíteni. Lásd: 3hónapja együtt vagyok a pasimmal aki azelőtt a legjobb barátom volt 5évig, és egyikünk se merte bevallani az érzéseit. Én egyik nap elé álltam mikor találkoztunk és közöltem vele, hogy szeretem őt de nem mertem eddig neki elmondani. Az volt a reakciója, hogy odalépett hozzám és megcsókolt. Azóta együtt vagyunk. :) Sok sikert. Ha bármi tanácsot szeretnél kérni, vagy bizonytalan vagy bármiben is, nyugodtan írj nekem privátban.
2014. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!