Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú becsületes, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú becsületes, és úgymond "jófiú", akkor semmi esélye hogy egy haverjának az exével összejöjjön?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
öhm, a kettő hogy függ össze?
2013. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
más nincs,csak pont a haverod exe?
2013. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A becsületesség és a haver exével való összejövés esélye között nincs összefüggés a populáció szintjén.
2013. máj. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, h jófiú: szinte a légynek sem tudna ártani, sokat jelentenek neki a haverok, mindig mindenkivel próbál jóban lenni, kerüli a balhét...
2013. máj. 17. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:

persze,mi vagyunk a gyökerek,amikor a kérdező egy mondatban simán ellentmond magának.a becsületesség az,hogy a haverod exét felszeded?meg jófiúság. hagyjuk már.de persze mi vagyunk a gyökerek.

ON: kérdező,ha az ex is vevő rá,akkor hajrá.

2013. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne bárki is gyökér?!

Szerintem semmi összefüggés nincs. Ha már le van zárva a kapcsolat, mindketten továbbléptek, akkor miért ne lehetne mindenki azzal boldog, akivel szeretne?

2013. máj. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell az exeket óvni, meg tabuként kezelni. Ex, vagyis nem jár vele, ha lezárta a haver a témát, nem hiszem, hogy bármi akadálya lenne...
2013. máj. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 C Zoltán válasza:

Ha jó fiú vagy és mindenkihez kedves próbálsz lenni nehogy megbántsd,akkor nem vagy igazi férfi és egy nő számára unalmas és balek vagy.

Nem véletlen ,hogy nem tudsz egy "idegen" csajt leszólítani és inkább olyanra hajtasz akit már ismersz.

Te ennek a lánynak a legjobb "barátnője"leszel, aki minden fájdalmát fogja hallgatni és még a századik pasija után is neked fog nyafogni.

Elkönyvelt barátnak és ebből nehéz váltani!!!

Ismerem jól az ilyen típusú srácokat és csak sajnálom őket ,mert a saját csapdájukba esnek.

2013. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, páran félreértelmeztétek eléggé. :D

Én vagyok a lány... és az expasim egyik haverja nagyon-nagyon bejön.

2013. máj. 17. 19:12
 10/10 C Zoltán válasza:
Egy idő után unalmas lesz,mert kiszámítható!:)
2013. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!