Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

(A KÉRDÉS NEM HAMIS, LÉGYSZI SEGÍTSETEK)


Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy 32 éves (most 32 éves) férfival, sokat beszélgettünk sokat, annyira lenyűgözött az intelligenciája, és, hogy milyen érett a gondolkodása, és pont az esetem volt. A mellettünk lévő utcában lakott, és már kiskorom óta a szüleim nagyon jó viszonyban voltak vele, gyakran szerveztünk grillsütést, ahová mindig meghívtuk őt. Aztán kiment angliába tanulni és én sokáig nem láttam, aztán most nyáron visszajött, eközben én elkezdtem gimibe járni, és megismerkedtem egy kedves sráccal, összejöttünk és 3 hónapja együtt vagyunk. Kb 2 hónapja kezdtem el a férfival beszélgetni, gyakran elkéstem a suliból és mivel az iskolánkhoz közel van a kórház ahol dolgozik, ezért gyakran elvitt az autójával. Aztán történtek dolgok, és a végén úgy nézett ki, hogy összejöttünk (egyik nap átmentem hozzá és akkor lefeküdtünk). Nagyon aggódtam, hogy, hogy mondom meg a barátomnak, és a szüleimnek mindezt (akik tuti elleneznék az egészet). De tegnap meg olyan történt amire nem számítottam, tegnap elhívtam a barátomat a parkba, mert ott akartam neki elmondani, de elkésett, kérdeztem, hogy miért. (pontos nagyon) Mire ő azt mondta, hogy egy ismerőse megvizsgálta őt, mert megrántotta a karját, mire én megkérdeztem, hogy milyen ismerőse, mire ő mondja, hogy a bácsikája, az az ember akivel kb 1 hónapja járok az ő tudta nélkül. És aztán kérdezősködtem, hogy milyen kapcsolat van közte és a bácsikája között, és kiderült, hogy nagyon szoros, és most annyira félek, hogy mi lesz, és annyira nem akarom a barátomat megbántani, és tudom, hogy nagyon érzékeny srác, már öngyi. kísérletei is voltak általánosban.


Ti mit tennétek ebben az esetben? (légyszi a fikákat tartogassátok másnak)



2014. márc. 30. 19:53
 1/2 ASOT ***** válasza:

Szóval a fiú gyenge.

Te meg fiatal gimis létedre egy jóval idősebbel jöttél össze ezt még meg is értem, de fordítva azt a 32 éves érett embert kevésbé.

Ha neked nem is neki lehetett volna annyi esze h gondolkodik.


Szóval ha kicsit is becsülöd a fiatal barátodat, akkor elmondod neki, bármennyire is essen neki rosszul.


Ha viszont ezzel a rokonával maradsz akkro rá is pipa lesz és rád is, és a jövőtök eléggé ingatag lesz és idegesítő.


Szóval legjobb lenne ha mind a kettőt otthagynád.

mert így mind a kettőnek az életébe belerondítasz, sőt a családi kapcsolatukat és gajravágod.

2014. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
istenem....
2014. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!