Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exemet, ha most barátok vagyunk de nem vagyok közömbös neki?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem 2 hónapja, nem voltunk együtt sokáig. Megbeszéltük, hogy barátok leszünk, de már többször olyan volt, mintha együtt lennénk. Neki közben van egy "csaja", akivel csak szexelnek. Most megmondtam neki, hogy tényleg csak barátok legyünk, de vissza akarom kapni. Nem vagyok közömbös számára és zavarta is, amikor mondtam, hogy csak barátság. Ő 27 éves. Mit tegyek?


23/L


2014. márc. 26. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok az exbarátnőmmal, és megmondom őszintén, szerintem sehogy sem tudna (ő engem..).

Nyilván voltak okai, hogy szakítottatok, hibáid, stb, próbáld meg azokat orvosolni + na zaklasd, várd meg amíg ő keres (ha nem keres akkor meg szerintem nincs értelme utána szaladni).

2014. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nap keres, mert barátok vagyunk :) Én nem zaklatom soha.
2014. márc. 26. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát elég komoly, hogy adod neki minden nap a társaságodat, miközben egy másik lánnyal van az ágyban.

Így ő minden téren megkapja, ami kell neki, ezen nem fog változtatni.

2014. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazad van! Mit tegyek szerinted? Mert ha nem találkozok vele ennyit, félő, hogy nem tudok bizonyítani...
2014. márc. 26. 20:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy hagyom hogy ő keressen, néha eggyütt alszok vele (szex nélkül), de kevesebbet találkozunk. Azt viszont nagyon tartalmasan. Ez jó lehet így? Ha nem vagyunk eggyütt, akkor hiányzok neki.
2014. márc. 26. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is nő vagyok, és igazából egy férfi tanácsára lenne szükség, ők tudják jobban.

Azért leírom, mit gondolok.

Én tutira nem aludnék vele egy ágyban sem, amíg mással is van. És nem találkoznék vele minden nap. Ritkábban találkoznék vele, olyankor mindig elragadó és csodálatos lennék :D semmi hiszti. Ha elkezdene faggatni, hogy miért nem találkozom vele gyakrabban, tuti nem mondanám, hogy nincs férfiügy a láthatáron. Mármint a konkrét féltékennyé tevés az általában szerintem nem jön be, mert lehet, hogy lemond rólad, de talán jobb, ha azt sejti, hogy nézelődsz másfelé, nyitott vagy másokra, éled az életedet, nem csak őrá várakozol.

Más nem jut eszembe, én annyit adnék bele, amennyit kapok tőle. Nem adnék neki többet, mint amennyit a viselkedésével kiérdemelt. Szerintem kihasznál téged is meg a másik lányt is, téged hiteget, tökre nem érdemli meg, hogy vele aludj, meg mindig készenlétben legyél neki.

2014. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!