Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándéknak örülnétek legjobban a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Elsősorban 14-18 éves fiúk válaszát várom, de bárki válaszának örülök:)

2014. ápr. 2. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy faszántos gyűrűnek örülnék. nem kell drága, csak valami különleges legyen.
2014. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Öt perc csend és nyugalom.
2014. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit idősebb vagyok, de nekem az a legnagyobb ajándék, ha tudom, hogy gondol rám :) 36/F
2014. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szex
2014. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárminek, ami nem neki tetszik. Borzasztóan kínos, amikor jön a csaj valami édes kis plüss ingyombingyommal, mert neki az aaanyira megtetszett, hogy okvetlenül ezt kellett megvennie a szülinapomra. És akkor őrizgethetek kapcsolatunk végéig egy plüss biszbaszt a fiók mélyén, nehogy megsértődjön. Bezzeg ha én adnék neki szülinapjára felniket, akkor mit kapnék.. :DD
2014. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én csaj vagyok d szerintem valami szexis dolognak :D sztriptíz, új pózok, szexi ruha, kellékek,

meg szerintem az is jó ha elviszed étterembe. NEm kell mindig a pasinak :D a bátyám nője is ezt csinálta és a tesókám elvolt olvadva. Szerintem párkapcsolatokban jobb élményt ajándékozni.

2014. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén nem szeretek ajándékot kapni, kellemetlen. Annak örülök ha láthatom!:)

21/F

2014. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egy ajándékutalványnak jobban örülnék, ami valamilyen műszaki cikk vásárlására jó, mint egy akárminek, ami nem is tetszik. Ha nem műszaki cikkre szól, akkor egy élmény programra, amit együtt tölthetünk el.
2014. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a szex, és az ezzel kapcsolatos ajándékok egyenlőre még nem játszanak szerepet:) ha valakinek vannak még ötletei szívesen fogadom őket:)
2014. ápr. 2. 10:51
 10/11 anonim ***** válasza:
főzhetnél neki mondjuk valamit...sokkal jobb ha este elhívod magadhoz várod csinosan kiöltözve (persze kaja már kész) és egy gyertya fényes vacsorát rendeztek...utána pedig egy összebújós filmnézés. :D
2014. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!