Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen jellegű ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt a párommal (19/F) és szeretném valami kis ajándékkal meglepni a hófordulónkon. Tudnátok adni valami ötletet? :)

18/L


2012. dec. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

kankó, tripper szifilisz, AIDS-> na ezeknek NEM

Nekem elég nagy ajándék ha szeret, és velem tölti a szabad idejét.:)

Én szoktam barátnőmnek venni virágot minden héten, csak egy szál rózsa, de tudom hogy szereti.:)

2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen ötletek nemtok csak olyat, hogy fözz neki vacsorát és legyél te az ajándék:D ennyi. Ennek szerintem minden pasi örülne.
2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hét forduló nem lesz? Esetleg minden nap legyen ajándékozás. Miért nem elég évente ilyet tartani? Vagy félévente max.
2012. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kiröhögném, ha már egy hónapot is ünnepelni akarna.
2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz. Te vagy az ajándék. A fiúk szerintem annyira nem tárgyiasak mint a lányok. Nem kell ékszer, virág meg ilyesmi, csak legyél ott, szeresd. Esetleg főzhetsz valami finomat :)
2012. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!