Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert viselkedik igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel egy evfolyamon vagyunk es egeszen idaig azt hittem hogy kozelit felem es hogy bejovok neki de mostanaban nagyon furcsan viselkedik. Egesz idaig kereste a tarsasagom, erdeklodott, kedves volt, sot sokszor nezett is. Egy fel hete pedig azt erzem hogy teljesen az ellenkezoje lett annak amilyen korabban volt, levegonek nez, nem erdeklodik, nem keresi a tarsasagom. Ha a baratnoimmel az o tarsasagaban vagyunk akkor mindenkivel beszel, mindenkitol kerdez, de engem kabe leszar es mostmar nem is nez se szunetben se semmikor. Ez nagyon bant, foleg azert mert nekem is bejott nagyon, es szerintem en is neki, csam azt nem tudom hogy akkor miert viselkedim igy. En semmi kiabrandito vagy bunko dolgot nem csinaltam vele es senki massal se. Miert viselkedik igy? Es hogyan tudnam elerni azt hogy minden ugy legyen mint regebben? Egyebkent azt hallottam hogy lehet hogy akkor id bejovok neki ha so szerint szandekosan kerul es ugy tesz mintha leszarna. Szerintetek ez igaz lehet ebben az esetben is? Vagy mar nem tetszek neki? Kerlek segitsetek!:)

15/L



2014. ápr. 2. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Ismerős a történet. Hasonló cipőben járok. Én is nagyon közel álltam egy fiúhoz. Megismerkedésünk után pár nappal már együtt aludtunk.Rengeteget ölelkeztünk, puszi és már sokan azt hitték hogy együtt vagyunk. Tényleg olyan volt mintha évek óta ismernénk egymást, de sajnos ma már az a helyzet, hogy teljesen levegőnek néz, és már egy sziát se kapok tőle. Talán az én helyzetem annyiban más hogy mások nem nézték jó szemmel a barátságonat a fiúval ezért pletykáltaj és valótlan dolgokat mondtak a fiúnak. Nem lehet hogy nálad is ez van? Hogy valaki esetleg pletykált valamit mert nem tetszett neki hogy jóba vagytok?
2014. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom. Nem tudnam elkepzelni hogy miert pletykalna barki. De aztan leheg hogy igazad van. Maskulonben miert kerulne ennyire? A legegyszerubb az lesz ha megkerdezem tole. Elhataroztam magam. Kulonben soha nem tudom meg. :) Koszonom a valaszod, ezzel tenyleg sokat segitettel, es a segitsegeddel talan tisztabban latom majd a dolgokat.:)
2014. ápr. 2. 21:32
 3/3 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Na változott már a helyzet?
2014. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!