Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a párom haverja?

Figyelt kérdés

A párommal több mint másfél éve vagyunk együtt. Vele és a haverjával egyszerre ismerkedtem meg.

Folyton máshogy viselkedik velem, és nem tudom mire vélni. Emiatt nem tudom hova rakni, hogy most nem bír kiállni vagy esetleg érezhet irántam valamit.

Van barátnője, de érdekes egy kapcsolat (persze nem rám tartozik).

Szóval a srác van, hogy bunkón beszól nekem, és rosszul is esik.

26 éves a srác és 24 éves a barátom. Koruk ellenére vannak igen gyerekes pillanataik. Ne ítélkezzetek :D Szóval van, hogy idióta hangokat adnak ki, mint a majmok. És a srác odajön hozzám és összeborzolja a hajam meg kicsit ütöget. Ezzel az idiótasággal csak engem tisztelnek meg, látom rajtuk hogy élvezik. Van, hogy besokallok és elmegyek onnan. Na ez például rosszul esik. Nem tudom miért, de ez nekem olyan lekezelő. Meg, azt mondja rám, hogy kislány, mert én csak 21 éves vagyok.

De van, hogy kedves és félreérthető. Volt, hogy elmentünk bulizni és mikor barátom elment mosdóba, akkor táncolt velem, de csak addig míg a párom odavolt vagy olyan közel állt, hogy a vállam hozzáért a mellkasához és nézett le rám. Kérdezi a pultnál kérek-e valamit. Ha vett valamit, megkínál. De ez olyankor van, mikor a barátom nem látja, a barátnője nincs ott. Volt, hogy mondta, hogy egyre jobban bír. Rászóltam, amikor folyamat szekált eléggé durván, hogy nem kellene mindig gonoszkodni. Utána felsegítette a kabátom, meg nem jól állt a kardigánom megigazította.

Edzőteremben is fura. Van, hogy menőzik, hogy milyen súlyokkal edz, meg kérdezi, hogy odaadja-e. Hát nyilván nem, mert nekem azok nagyon nehezek. Van, hogy aerobik órára is bemegyek és direkt bunkózik, látom rajta, hogy direkt pofákat vág, mikor mondom, hogy abba is ki lehet fáradni. De volt, hogy jöttem ki az öltözőből és tök közvetlenül integetett. Vagy, egy este mondta, hogy legközelebb egy fehérje shake-kel lássalak.

A teremben is meg ha valahova beülünk este, akkor elég sokszor az a téma, hogy melyik lányt, mivel áldotta meg a természet. És igen is rosszul esik. Barátom ezekben a nyálcsorgatásokban nem vesz részt! Csak azért mégis. Mintha ott sem lennék. Ha többen odaérünk kedvétől függ, hogy odaköszön-e. A fiúkkal kezet fog, de rám sem néz, nekem annyit sem mond a szemembe, hogy szia.

A párom nem veszi észre a bántásokat, neki hiába mondom.


Nem tudom miért ilyen szélsőséges velem.


2014. febr. 23. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ilyen szélsőséges jellem. Ha olyanja van úgy, ha amolyanja van akkor úgy viselkedik. Szerintem ne gondold azt hogy akar tőled bármit is, szerintem ezt csak önmaga miatt csinálja, ha flörtölni van kedve akkor ott vagy te, rajtad élezheti a karmait. Ne hagyd! Én nem foglalkoznék vele, mint haver elhülyéskednék vele, de csak úgy ha ott van a párom is. Egyébként don't care.
2014. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem bejossz neki . es nem tudja hogy viselkedjen . vagyis az en "udvarloim" mind ilyenek
2014. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!