Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon belezúgtam egy srácba, már fél éve, de csak ritkán láthatom (van, hogy csak havi 1-szer). 14L vagyok, ő is 14, és tényleg nem tudok kiigazodni a viselkedésén:


Az esetek többségében kedvtelen, ha ott vagyok a közelében. Meg persze én ezért zavarba jövök, és sosem tudom feloldani őt pl. egy viccel. Ekkor teljesen reménytelennek érzem a helyzetet. De lehetne ez akár azért is, mert esetleg bejövök neki? (Elvégre is én is egész szótlan vagyok kívülről, ha ott van, mert belül túl sok gondolat köt le...)


Viszont vannak olyan esetek is (mondjuk ritkábban), amikor teljesen felszabadult, egész közel áll hozzám (fizikailag), és az se zavarja, ha nekem kell akár hozzáérnem...És akkor azt hiszem, hogy van esélyem. De nyilván lehet az is, hogy csak jó napja van ilyenkor.


Alapvetően úgy figyelem meg őt kívülről, hogy nyíltabb a többiekkel, mint velem az 1. esetben. Az is felmerült bennem, hogy lehet, már észrevette, hogy nagyon megszerettem, és így akar lekoptatni. De akkor hogy lehet, hogy a 2. esetben ilyen is tud lenni velem?!


Előre köszönöm szépen a segítséget! :)



2014. ápr. 5. 23:36
 1/4 anonim válasza:
szia ! 19 éves fiú vagyok, hidd el, a srác zavarban van melletted, valószínűleg parázik hogy megkérdezze,nincs-e kedved vele ismerkedni, vagy járni stb. ha leakarna koptatni, nem lenne sokszor a közeledben, legalábbis én nem lennék egy olyan közelében, aki nem kell. de semmi féleképpen ne te tedd meg az első lépést, de ha nagyon szereted, tedd meg te, nem veszthetsz rajta semmit, remélem valamennyit segitettem!
2014. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem is van esélyed. Különben miért lenne a 2. eset.? Viszont ha tényleg ennyire fél, mondd el neki. Sok sikert! :)

14/L

Ui.: A kozmikus sugárzás legyen veled! ;)

2014. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi tetszik neked a srácban?
2014. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, 1. és 2. válaszoló! Chárón ladikja :D


3. válaszoló: az a baj, hogy ezt én se tudom igazán. Egy közös hobbi során ismertem meg, amiben nagyon el tud merülni, és nagyon nagy tudása van benne. Ugyanakkor vicces is. De igazából nem tudok jó választ adni erre. Egyszerűen a hormonok. :/

2014. ápr. 11. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!