Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van még esélyem a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már egészen az alapiskola óta jóban vagyok. Elég sokat beszélgettünk anno, mindig egy hullámhosszon voltunk. Azóta ha lehet így fogalmazni már "felnőttünk". Mindketten 18 évesek vagyunk. Az a nagy helyzet, hogy miután más középsuliba mentünk mind a ketten, nagyjából 3 év alatt csupán maximum 10-12x futottunk össze.


Viszont én még mindig nem tudom kiverni a fejemből. Többször is volt rá lehetőségem, hogy összejöjjek vele de még nem voltam hozzá elég "érett" fejben. Elég önbizalom hiányos kis srác voltam, de mostanra ez megváltozott. Tudom, hogy mi kell nekem: ő, és csakis ő.


Sok lány próbálkozik nálam, de én csak rá tudok gondolni.


Úgy érzem, részemről most jött el az ideje annak, hogy lépjek. Viszont ott a probléma, hogy most épp egy másik sráccal jár sacc fél éve... Ellenben ha összefutok vele bárhol, mindig mosolyog rám, és valahol látom is a szemében azt, hogyha nagyon akarnám, lehetne nála esélyem.


Szerintetek megpróbálkozzak azzal, hogy kitálalok előtte az érzéseimről? Vagy csak lassan közelítsek felé? Mit tudok még csinálni? Egyáltalán hogy tudnék vele gyakrabban találkozni (nem jár bulizni)?


2014. márc. 26. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha barátod régebb óta és találkozol vele azért mosolyog rád,mert jó barátja vagy!Én legalábbis akivel közelebbi (jó baráti) viszonyban vagyok mindig mosolygok ha találkozunk!Nekem is van fiú haverom akin mindig nevetek és mosolygok rá,de nem járnék vele meg semmi!Próbáld meg elhívni valahova barátilag és óvatosan közeledj hozzá!próbálj apróbb jeleket mutatni amiből rájön.sok sikert! 14/l
2014. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kis 14 éves lányok véleményét várom, úristen... ilyenek mint te egyáltalán mit keresnek itt? Anyám...
2014. márc. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!