Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a párotokkal? Jó kis sztoryk érdekelnének.

Figyelt kérdés

Hány évesen volt az első csókotok, az első barátotok/barátnőtök, plusz még a kérdésemre is jöhetne egy pár sor...

Nagyon köszönöm :))



2014. ápr. 6. 18:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

az első csók és szex már az idő homályába veszik :)

A feleségemet 11 éve ismerem randivonalról, 9 éve vagyunk házasok :)

2014. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
17 éve a discóban rúgtam bokán a férjemet, hogy vegye a lapot hogy ideje lenne odajönnie hozzám.....mai napig emlegeti....13 évnyi házasság után mostmár sajnos külön vagyunk, de szép emlék maradt :)
2014. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

metrónál láttam meg a mostani bnőm.

rágót köptem a hajába :)

lassan 3hónapja együtt vagyunk :)

2014. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
hátrahagyott facebook üzenet. s valamiért visszaírtam(Isteni sugallatt,unalom, vagy fogalmam nincs), de így utólag visszagondolva, én sose gondoltam,hogy visszaírok csak úgy valakinek,akit nem is ismertem. s aztán még aznap pár óra múlva találkoztunk, pár óra múlva megvolt az első csók...másnap újra találkoztunk,aztán újra,újra meg újra...18éves voltam, ő meg 24.
2014. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm ballagásán találkoztunk, azelőtt nem ismertük egymást. Könnyen megtaláltuk a közös hangot, órákig beszélgettünk. Másnap beszéltünk facebook-on, lebeszéltünk egy találkozót. Első csók 4 nap ismeretség után volt, ennek már 11 hónapja. Mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata, én 16 voltam, ő 17.
2014. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Temetőben figyeltük egymást és megszerezte a számom. Másfél hónapig csak telcsin beszélgettünk és csak akkor találkoztunk. Akkor meg is volt az első csók. Ennek több mint 10 éve.
2014. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy coca-cola beach house rendezvenyen fuztem az egyik baratnojet ..aztan megis mas kellett .. Ennek mar lassan 10 eve :)
2014. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Első csók: 11 évesen. A nagyszüleimmel sokat jártunk strandra. Az egyik ilyen alkalommal egy 21 éves úszómester kihívott a vízből beszélgetni, és tőle kaptam az első csókot. Mikor elkezdte volna lehámozni a fürdőruhám, akkor megijedtem, és kértem hogy ne csinálja....szerencsére normális volt ilyen szempontból, és nem erőszakoskodott. Még beszélgettünk kicsit, aztán visszamentem a medencébe.


Az első barátomat 19 évesen ismertem meg. Akkoriban sokat chateltem, és ott... 4 hónapig tartott.


A férjemet 5 évvel az első barátom után ismertem meg 24 évesen. Akkoriban suliba jártam, nehéz volt, rengeteget kellett tanulni (jog). Ezért nem nagyon jártam el sehová. Barátokkal is ritkán...

Egyik barátnőm mesélte, hogy ő a barátját internetes társkeresőn ismerte meg. És ez adta az ötletet. Először azt az oldalt kerestem meg ahol ők voltak, de kiderült hogy fizetős, ezért másikat kerestem ami ingyenes volt. Azóta ők már szakítottak 5,5 év után...

Szóval arra az ingyenes oldalra regisztráltam. Találkoztam pár emberkével is,de egyikből sem lett komoly kapcsolat....

6 hónappal a regisztrációm után pedig megismertem ott a férjemet. 18 nap ismerkedés után találkoztunk. Össze is jöttünk az első randinkon:) A másodikon már szerelmet vallott nekem. Aztán én is neki. A harmadikon feküdtünk le először. Az első hónapfordulónk előtt 2 nappal kérte meg a kezemet. Az első évfordulónk előtt 2 héttel költöztük össze, és fél évre rá összeházasodtunk.


2 hónap múlva leszünk 4 évesek, és 5 nappal utána 2,5 éves házasok:) N/28

2014. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Vicces, elgondolkodtató történetek! :)

Ha valakinek még van kedve, akkor írjon, szívesen olvasnék...

Első csók mikor volt, és hogyan? Valakinél lemaradt... :o)

2014. ápr. 6. 18:54
 10/27 A kérdező kommentje:
Oo és sok boldogságot mindenkinek, aki kapcsolatban van!! :))
2014. ápr. 6. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!