Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran találkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi négy hónapja vagyunk együtt a barátommal, de csak hetente két este találkozunk. Én szeretnék többször, de nem akarok nagyon tapadós lenni, a nyakán lógni. (Ez az első párkapcsolatom, nem tudom, mennyire erőltethetem, nem akarom, hogy rám unjon. Egyáltalán milyen gyakran szoktak a párok találkozni?)


A barátomnak úgy tűnik, teljesen megfelel a jelenlegi helyzet, nem tesz túl sok erőfeszítést, hogy gyakrabban lásson. Ami még zavar, hogy ha találkozunk, akkor mindig nála is alszom, és van szex is - megfordult a fejemben, hogy vajon csak azért van velem, hogy legyen, aki lesz.pja?



2014. márc. 29. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Életed első párkapcsolatában négy hónapja vagytok együtt, és már rég szexeltek? Érdekes...


Egyébként meg beszéld meg vele ezt a dolgot. Néha csináljatok mást, mozduljatok ki otthonról, valami közös program, ne aludni menj csak át hozzá, meg szexelni.

2014. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: Ilyen szempontból eléggé elszúrtam a dolgot. Azért feküdtem le vele olyan hamar, mert féltem, hogy egyébként nem kellenék neki, nem érdekelném. Egyébként huszonéves vagyok már, nem tini.

Viszont szerintem túl korai volt nekem a szex. Ezért lehet az, hogy még most sem tudom elengedni magam szex közben, és egyáltalán nem élvezem a dolgot.

2014. márc. 29. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább azért nem élvezed, mert ezen kívül semmit sem csináltok, tehát a kapcsolatotoknak nincs valódi érzelmi, romantikus, szenvedélyes szála, ami megalapozná azt a szintű bizalmadat felé, ami által el tudnád engedni magad. Tudom miről beszélek, én is eléggé elszúrtam anno, és a negyedik kapcsolatomban sikerült egyáltalán orgazmushoz jutnom, de azóta is azzal a sráccal vagyok, immáron négy éve.
2014. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En megismerkedtem a baratommal egy buliban, es azota minden nap talalkozunk, nagyon ritka hogy 1x-1x nem. Altalaban en hetkoznap alszok nala, o hetveget tolti nalam. Kb. fel eve jarunk, de mi nagyon egyutt vagyunk. Ha nem talizunk egy heten 1x akkor kb. folyamatos fb-on irunk egymasnak, vagy sms-zunk, olyan elofizetest valasztottunk, hogy egymas kozott ingyenes. De lehet ez csak ram jellemzo es ez nem az altalanos, de elotte volt egy hosszu kapcsolatom evekig tartott es azzal a sraccal is igy volt, minden nap egyutt voltam azzal is.
2014. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!