Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbáljam meg vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Én egy párkapcsolati problémával fordulok hozzátok.

Van egy fiú,akivel kb 2-2,5-3 hónapja ismerkedem és találkozgatunk. Már az első randinál egy hullámhosszon voltunk,jól elvoltunk,volt közös vonzalom,olyan volt,mintha ezer éve ismernénk egymást. Egyre többet beszéltünk neten,szinte reggeltől - estig,sokat nevettünk,és érzelmek is kezdtek kialakulni. Ő mondta ki elsőnek (én még szó szerint nem,de utaltam rá)hogy szeret és jó volt minden. Csakhogy ez az idilli állapot megváltozott azóta,amióta nem jött el a megbeszélt randira.( Pedig,direkt mondtam ,hogy ha nem jó neki az adott nap semmi baj,majd legközelebb. De ő volt annyira oda érte hogy lássuk egymást). Azóta mintha megváltozott volna. Másabb lett. Olyan,mint aki titkolna vmit vagy ép vkit. Olyan megjegyzései vannak néha ami nekem rosszul esik,s ha szóvá teszem vagy megsértdöm neki áll feljebb. Ha kibékülünk rövid időn belül kezdődik elölről. Van,mikor' maj meghal értem'becéz,ha talizunk ölelget,csókol,(mondjuk sajnos ritkán tudunk találkozni ,mert nem lakik közel,igaz messze se,ő is dolgozik és én is,és van mikoreste10-kor végez)de van mikor olyan flegma,és ha érdekel mi van vele,úgy tesz"majd inkább a dili dokinak mondom el",de azt már az orrom alá dőrgölte egyszer,hogy én nem nyilok meg előtte,velem nem 0-ról hanem -5-ről indul,és ha vmi nem jön össze duzzog . Kész tények elé állítottam,hogy gondolkozzon el mit akar mert ezt én idegileg nem fogom bírni. Válaszolt (igaz nagyon soká),hogy én kellek neki úgy ahogy vagyok,de fogadjam el olyannak amilyen,hogy van neki egy zárkozott oldala s és ő sem fog megváltozni. Én elfogadom,de nekem nagyon rosszul esik mikor ilyen,mikor úgy bánik velem,mintha nem is a szerelme lennénk,és inkább egy idegennel -a pszichológusával beszéli meg ha vmi baja van és nem velem. Írtam neki egy levelet amiben leírom mit érzek és gondolok,s bár látta - nem írt rá semmit. Sőt írtam egy másikat amiben lezárom ezt az egészet,de most meg azzal jön beszéljük meg személyesen. De órákra eltűnik fb-kor aztán vagy ilyennel jön vagy ő húzza az orrát.

Mit tegyek? Nem akarok szenvedni. Egyszer már tönkre tett egy férfi,még egyszer nem szeretném.


Köszönöm a segítséget és bocsi,hogy ilyen hosszú lett.



2014. ápr. 6. 20:23
 1/5 anonim válasza:
Huha, hat ez egy eleg bonyolult ugy. Ezt tenyleg szemelyesen kene megbeszelnetek, mert neten nem tul jo. Mondd meg neki eloben, hogy nem tetszik neked, hogy nem bizik benned, es nem mond el semmit. Mindent, amit tudni szeretnel, kerdezd meg nyugodtan! Ha faragatlanul viselkedik, intelligensen tavozz, ha fajni is fog. Egy fiu miatt sem eri meg a szenvedes, csak fel a fejjel, elvegre te vagy a lany/no! :) csak buszken mindent. De remelem rendbe jon minden! :)
2014. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik nő van a dologban!Én is ugyanebben a cipőben voltam.Ne keresd,ne foglalkozz vele pár napig/hétig.Ha tényleg szeret kaparni fog utánad.;)
2014. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor megírtam neki,hogy akkor én ezt így nem akarom és akkor viszlát másnap keresett,és azt akarja,hogy személyesen beszéljük meg.
2014. ápr. 8. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt akarja.És hogy mindig ha füttyent,te ugorj.
2014. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adom meg neki azt az örömöt. Amit tegnap tett azért meg főleg nem.
2014. ápr. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!