Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem olyan a párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem olyan a párkapcsolatom. Hagyjam el? Vagy hogyan próbáljam megoldani?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Úgy fél éve kezdődtek a bajok.

Nekem és Neki is a családi gondok csak jöttek jöttek. Mi pedig marni kezdtük egymást. De ez is megoldódott.

Viszont 3 hónapja a szex is megakadt közöttünk. Hiába próbálok bármit is nem viszonoz semmit. :(

Próbáltam beszélni vele, de szerinte csak túldramatizálom.

Aggódom, mert olyan jó kapcsolatunk volt. :(

Hagyjam el? De nagyon szeretem és Ő is. De olyan kilátástalan az egész. :(

Szomorú vagyok, nem beszélgetünk már fele annyit sem mint régen.

Mit tegyek?


22/L


2012. dec. 9. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
kinél elöbb kinél késöbb romlik meg a dolog.ha 2 ember már ennyitől elhidegül egymástól az azt jelenti hogy a szeretet nem volt elég erős hogy összetartsa őket.
2012. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár próbát még megér,ha szereted,de ha nem változik,akkor,hagyd el,mert sajna csak rosszabb lesz.Sajnos tapasztalat.Én annó megbántam hasonló szituban,hogy nem léptem le előbb,nem kellett volna "végigkinlódni" azt a 2 évet,ráadásult teljesen leépült az önbizalamam is közben,nehéz volt helyrejönni.


30/N

2012. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elég mély kapcsolat. Sajnos sok rossz dolgot átéltünk már.

Úgy érzem kissé türelmetlen vagyok, ő mindig ott állt mellettem most Én jövök.

Nem múlt el a szeretet sem pedig a szerelem.

Ma megbeszéltük ezeket a dolgokat és nem fogjuk földobni ezt a kapcsolatot!

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!