Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Így hogy szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy szerezzek barátnőt? Többi lent!

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok közel 2 éve dolgozok hogy tudjam támogatni a családomat. Ahogy elkezdtem dolgozni attól kezdve folyamatosan estem ki a baráti társaságokból és ezzel együtt kezdett megszűnni a barátnős téma is. Jelenleg ott tartok hogy ha ráírok ismerősökre, "barátokra"úgy viselkednek velem mint egy idegennel, néha vissza sem írnak. Nem tudok senkivel elmenni csavarogni, bulizni , ismerkedni és ez már borzalmas rossz érzés :/ internetes ismerkedés = a 0 al , nem írnak vissza , hamis profil.. munkahelyemen 40-50 éves korosztállyal dolgozok szóval az itteni ismerkedés kilőve. Napról napra itthon ülök munka után, nincs barátom akivel mehetnek csajozni vagy bemutatna egy lánynak szóval már nagyon ki vagyok hogy milyen szerencsétlen alak lettem aki nem tud magának barátnőt keríteni. Gyakran elgondolkozok azon hogy mi értelme így az életemnek. Értelmes normális srác vok aki add önmagára, öltözködésre...és nem is vagyok ronda. Hogyan tudnék ebből az állapotból kimászni?

2014. ápr. 7. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
És az annyira nagy baj, ha 22 évesen nincs barátnőd? Ha rosszindulatú akarok lenni, azt mondanám: legalább több pénzed marad. Amíg ennyire bánkódsz miatta és szerencsétlennek tartod magadat azért, mert egyedül vagy, nem fog semmi sem megváltozni. Majd ha tök jól fogod magadat érezni egyedül és fogod tudni, mi az életed értelme (légy nyugodt, nem a párkapcsolat az, aki számára a párkapcsolat az élet értelme, az eléggé elk*rta), akkor lesz jobb.
2014. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szinte olyan vagyok mint a kérdező, igaz nekem problémám van a külsőmmel ami nagyon sok időbe telt mire beláttam hogy tennem kell a túlsúlyom ellen. De nekem sincsenek már jóformán barátaim, én munkahelyemen is csak a 40-50 éves korosztály van többségben, akik fiatalok vannak velem egy korosztály ők hol vannak, hol nem, mert másik részleg, meg annyit nem is beszélek én velük.


Nekem egy barátom van ő is már közel 40 éves, meg annak unokahúga akivel szintén nem tudok eljárni mert ő már nem itthon van.

Azok a barátok akikre számítottam, nagy részük már elköltözött innen, akik maradtak máshol tanulnak, dolgozgatnak, más társaságuk akadt, szinte semmibe sem vesznek.

Én sem voltam eddig az a nagy bulizós, de a gimis éveim alatt azért eljártam helyekre, programokra, kimozdultam és jó volt minden.

Szerintem a kérdezőnek egyik nagy baja az hogy magányos nincs kivel lennie, meg ugye oké hogy barátnőt szeretne, mert vannak olyan dolgok az életben ami szerintem 20 év felett kezdődik el amit meg kell osszon valakivel. Sokan ilyenkor már családod szeretnének.

Élni szeretne a srác.


Kérdező neked annyit mondok hogy nem szabad feladnod, igen a netes ismerkedés tényleg a 0-val egyenlő, én is mit össze szívok már lassan fél éve hogy legyen valakim, itt a GYK-n is beszélgettem már lányokkal párral már facebookot is cseréltem. Velük elvagyok de többségük messze lakik és ezért nincs köztünk semmi, de barátság attól még megvan és én nem adom fel mert kitudja mikor lesz valami, akár általa megismerek egy lányt, vagy lehet az élet vele hoz össze, nem lehet előre tudni. Próbálkozni kell.

2014. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló jól látja a dolgokat, élni szeretnék mint a korombeli srácok.
2014. ápr. 7. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát csak annyit a felnőtt élet nem habos torta, kiléptél a tini és sulis évekből, ettől már csak rosszabb lesz hidd el nekem. :)
2014. ápr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Napról napra itthon ülök munka után" hát ez a baj.

csinálj valamit, BÁRMIT munka után. Csak ne a csodát várd.

2014. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is vagyok haver 22 evesen
2018. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!