Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak/szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak/szerezzek magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Régóta próbálok magamnak barátnőt keresni mikor eljutok oda hogy beszélnem kell egyszerűen nem tudok megszólalni(egyébként ez gyakran előfordul olyan ismerőseimmel akikkel ritkán találkozok de mikor már egy fél órát beszélgetünk meg tudok nyílni).Nem tartom magam egy ronda srácnak de amikor egy olyan lánnyal vagyok akit nemismerek elvész minden önbizalom belőlem nemértem hogy miért.Mindíg ez van és már nagyon unom.Hogyan tudnám ezt leküzdeni miért megy másnak ez olyan könnyen nekem meg nem? 16/F
2013. júl. 17. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Talán az a baj hogy nagyon megszeretnék felelni a másik félnek.:S
2013. júl. 17. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalmat és a beszédkészséget kell fejleszteni. Menj ki a világba, és beszélgess idegenekkel. Nem azzal a céllal, hogy kapcsolat legyen belőle, csak a gyakorlás kedvéért. Így még az is siker, ha éppen rosszul sül el. Kezdetben bárki lehet a cél, nem kell rögtön a fullos csajokkal dumálni, aztán haladhatsz szépen arra is. A beszélgetések alatt figyeld, hogy mi az, amiről szívesen beszélnek, amitől megnyílnak.
2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Idősebbekkel könnyebben megtalálom a hangot de az én korosztályom belieket nemtudom hogyan szólítsam le szerintem le rí rólam az önbizalmatlanság és ettől még a maradék önbizalmamat is elvesztem.
2013. júl. 17. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, mint mondtam gyakorolj a gyakorlás kedvéért, és ne azért, hogy jól sikerüljön. Bele fogsz jönni.
2013. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megpróbálok köszönöm a válaszod!:)
2013. júl. 17. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki unatkozik arra startolj rá.Ne gondolkozz csak mond azt ami eszedbe jut.
2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!