Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha egy fiu a szakitas utan honapokkal meg mindig szerelmes?

Figyelt kérdés

3 ev utan szakitottunk. Kivancsi vagyok, szerintetek milyen jelei vannak annak, hogy egy fiu meg szerelmes/vissza szeretne kapni a parjat? Tapasztalatokra is kivancsi vagyok, mindket szemszogbol!


Nagyon szepen koszi


2013. aug. 16. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Állandóan rá gondol, keresi vele a kapcsolatot, békülni akar vele, még mindig teszi/mondja a szépeket a lánynak. Durvább esetben zaklatja, fenyegeti a lányt vagy öngyilkosságot kísérel meg.


25/F

2013. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én barátommal 2 év után szakítottam,részemről elmúlt a szerelem,az ő részéről nem.


Nála így nyilvánultak meg annak a jelei,hogy még mindig szerelmes:

Sokat bunkózott velem(facebook-on veszekedtünk pár sort,élőben pedig egyszerűen csak tahó módon viselkedett velem),aztán persze jöttek halomra a szerelmes levelek,meg hogy azért volt bunkó,mert próbált eltaszítani és hazudni magának,de nem sikerül blabla. Mivel csak újbóli visszautasítást kapott,és eljutott az agyáig,hogy soha az életben nem tud már visszaszerezni engem(első szerelme voltam,nekem is ő),elkezdett gyűlölködni,és mindenféle kamu sztorit kitalálni rólam,lejáratni annyi ember előtt,amennyi csak lehetséges.... Szóval megcáfolnám az előző hozzászólót,hogy szépeket mond,meg ilyesmi,az exem esetében éppen ellenkezőképpen csapódtak ki az érzelmek....

2013. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: mi miatt múlt el a szerelem? nem törödött veled?megcsalás? érdekelne,én is hasonló cipőbe járok,és félek elvesztem... :(
2013. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom a pontos okát... Fokozatosan múlt el az egyre több veszekedés,probléma hatására azt hiszem. A végkifejlet az volt,amikor azt vettem észre magamon,más pasikban keresem a szerelmet. Meg is találtam egyben,most vele vagyok együtt.
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat gondol a lányra, még akkor is ha esetleg új kapcsolata van. Ha vissza akarja szerezni szerintem egyértelmű, dobja az aktuálisat, felveszi a kapcsolatot a régivel és kerek perec kijelenti, hogy újra akarja kezdeni!
2013. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!