Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme helyre hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme helyre hozni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, de az utóbbi fél évben rengeteget veszekedtünk kis- és nagy dolgokon is. Már sokszor mondtuk, hogy fejezzük be, de valamiért folyton felhív reggel mintha minden jó lenne.

Fogalmam sincs,hogy hagyjam menni, tűrjek neki, vagy oldjuk meg valahogy?! Nem szeret beszélgetni! Mindig talál rá okot, hogy miért ne, de azzal se hatok rá, hogy ha nem beszéljük meg a dolgokat akkor el fog veszíteni. Sok a vita a cigi és az alkohol miatt is, nem sokat iszik és szinte csak akkor cigizik ha iszik, de ez engem zavar, elmondtam, hogy miért mondta,hogy nem fog többet inni,ez tartott kb 2 hónapig...

Rosszul esik, hogy nem tudok vele beszélni,mikor mondom neki felkapja a vizet. Vajon más csaj van a dologba? Vagy csak unja a kapcsolatunkat? Mitől ilyen? És mit csináljak? Szeretem, de teljesen össze zavart vagyok.



2014. ápr. 8. 22:37
 1/1 Fish1 ***** válasza:

A dolog megoldása a kommunikáció.

Attól függően, hogy mennyit iszik (ez a nem sokat elég relatív), ez lehet kompenzáció. Az olyan ember, aki "nem szeret beszélgetni", nem felnőtt, nem őszinte, vay elhallgat valamit, vagy gyáva kimondani a gondolatait. Azzal, hogy ha nem beszéltek, akkor el fog veszíteni, csak akkor fogsz hatni rá, ha következetes vagy. Ha befenyíted egy ilyennel, de nem történik semmi utána, akkor ugyanúgy fogja tovább csinálni, mivel nincs következménye.

Annak, hogy 2 hónapig nem ivott, és utána megint elkezdte, az az oka, hogy nem maga miatt változtatott, hanem a neked való megfelelés miatt. Ezek a dolgok ezért nem tartanak sokáig. Ha majd saját maga miatt teszi le a piát, akkor az tartós lesz.

Az, hogy felkapja a vizet, attól is lehet, hogy folyamatosan ezt mondod neki. A nyösztetést senki se szereti.

2014. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!