Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Henrietta a kérdése:

Van ennek a kapcsolatnak jovoje, ertelme?

Figyelt kérdés
egy anyuka vagyok kozel 2 eve kapcsolatom van egy pasival,de munkanelkuli mar 4 eve en meg 2het othon 2 het kulfoldi munkabba.ha haza is jovok nem mindig sikerul talizni es ha talizunk is ell jon 3-4 napra hozzank. nagyon tul reagal mndent,nagyon egy maximalista ember es nagyon komolyan vesz mindent,nagyon nagy beszelo tehetsege. ami a sziven az a szajan,huseges hozzam de en is.nagyon sokszor kiosztott,van is igaza par dologba de nem mindig,azon a multammal kapcsolatosan,h.mennyit hibaztam mar es mi volt ezelott.es en csak lenyeltem neki,soha nem szoltam.de szerintem ha mar ilyen es egy igaz barat aki szeret igazan az ennyire nem mond ki mindent a szajan,megvalogathatna a szavait es nyelje le o is ha valami nem tetszik neki vagy tudja h. megbant vele.a multamat nem lehet vissza csinalni,mindenki hibazik. egy igazi barat nem csal konnyeket a szemembe, ha azt szeretne h.boldog legyek vele.o ugy veszi a kapcsolatunkat mintha eggyutt elnenk pedig nem elunk eggyut.hogy kene nekem vagyis akkor nincs jogom pld a gyerekeimmel ellmenni par napos kirandulasra o nelkule??? vagy semmit nem tehetek o nelkule?? nem mehetek magamtol ell sehova??? szerintem ezek bizalom kerdese.mihez van jogom egy ilyen kapcsolatba,van ennek igy jovoje??? erdemes varni???Ja es meg o azt akarja hogy a gyerekeimmel mennyek hozza lakni pedig nekem kulon hazam van csak azert mert az en szuleim ott nem fogattak ell,mert sokszor sirtam es szomoru voltam amit o miatta sokszor szavakkal bantot es feltekenykedet amire nem adtam neki okot.es lattak rajtam a szuleim is,ezert ok sem lelkesednek ezert a kapcsolatomert,mert csak jot akarnak nekem.nem akarom a gyerekeimet a vasarra vinni.mar megegettem ezzel a kezem. o elvalt ,nincs gyereke. o ezt megteheti egymagaba ,en nem. Koszi a valaszokat.
2014. ápr. 4. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jövője, látszólag is lehet látni, hogy marhára nem illetek össze. Ha össze is jönne a dolog akkor is hamar vége lenne, az ilyen méreg egy kapcsolatra.
2014. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mibol szurod ki hogy nem illunk ossze??
2014. ápr. 4. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Már a leiratból le lehet szűrni.
2014. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.Szerintem sincs jövője ennek a kapcsolatnak. Ha szeretne téged, akkor tutira nem igy viselkedne veled. Te ettől jobbat érdemelsz. A gyerekeidet így is nélkülöznöd kell, ami már magàban nem könnyű. Ne engedd, hogy egy ilyen pasi uralkodjon rajtad! Csak jótanàcs! Szia
2014. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!