Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két nőt is szeretni? Mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nőt is szeretni? Mi van velem, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre szeretnélek Titeket megkérni, hogy ne ítéljetek el. Tudom, hogy ilyenkor mindenki azt mondja - ami teljesen érthető is - , hogy valójában egyik nőt se szereti a férfi, ha ilyesmi felmerült benne. Csakhogy nálam más a helyzet.... az egyik nő a feleségem, akivel már kicsit elhidegült a kapcsolatunk, de attól függetlenül nagyon szeretem és tisztelem Őt. Viszont van egy sokkal fiatalabb, de érett, intelligens, komoly lány, akivel már több éve ismerjük egymást (munka kapcsán). Mindig is nagyon szimpi volt, aranyosnak, szépnek, nagyon vonzónak tartottam, aztán egy ideje azt vettem észre magamon, hogy ez egyre inkább fokozódik bennem.

Az meg csak olaj volt a tűzre, hogy múltkor véletlenül kettesben maradtunk, mindketten sokáig melóztunk, a hölgyemény eléggé elérzékenyült, és azt mondta, hogy ezt ő már nem bírja, aztán megcsókolt. Köpni-nyelni nem tudtam, de még lereagálni se volt időm, mert abban a pillanatban bocsánatot kért, mondta, hogy ezt nem lett volna szabad, nagyon szégyenli magát, nem kellett volna ezt tennie, mennyire h*lye volt, stb., stb. Utána pedig rögtön elment, én meg csak álltam ott egy darabig, alig tudtam magam összeszedni. Tudom, hogy ő nagyon erkölcsös lány (biztos forrásból), mielőtt még azzal jön valaki, hogy "a kis k** csak el akar csábítani", stb.

Plusz, nekem is nagyon jól esett végre, és most nem tudom, mi tévő legyek. Ez az eset óta még nem találkoztunk, nem is beszéltünk, de fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom.

Mi van velem? Mit csináljak, szerintetek? Eléggé kétségbeestem most, hogy őszinte legyek.

Köszönök minden rendes, normális és szalonképes választ! És köszi, hogy elolvastátok!


40/F



2014. ápr. 9. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy a biztos hátterű házasságodat akarod ott hagyni a feleségeddel és belekezdeni egy új párkapcsolatba, vagy inkább lezárod ezt azzal a lánnyal és maradsz a feleségeddel. Igazából neked kell mérlegelned, hogy mennyire hidegült el a kapcsolatotok, mennyire volt eddig jó, és hogy megérné-e inkább egy másik nővel folytatni. De amíg nem döntötted ezt el, addig ne találkozz azzal a lánnyal.
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy ketté választod az idősíkot, így párhuzamosan tudsz a feleségeddel maradni és egyben a fiatalabb csajjal is, vagy, mivel ez valószínűleg nem kivitelezhető, döntened kell. Esetleg még titokban megcsalhatod a feleségedet. Ezek a lehetőségek, neked kell választanon. Jól fontold meg :D
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A feleséged az csak menekülés. Merj váltani.Mondd meg neki,hogy elhidegültél tőle és menni akarsz. A fiatal nőveltalálkozz többet és fúzd szorosabbra a kapcsolatotokat. Ha több éve megy ez,akkor ő nagyon komolyan gondolja. Ne félj kiállni a boldogságodért.Mindenképp hívd el egy következő találkozóra.Biztosan nagyon fontos vagy neki.Zavarában rohant el. Úgy gondolom,hogy szívesen fog veled találkozni.

N (hasonló helyzetben vagyok,itt én vagyok a fiatal nő.)

2014. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, tényleg döntenem kellene. A feleségemet megcsalni nem szeretném, már attól is volt egy kis lelkiismeret-furdalásom, hogy megcsókolt a lány és jó érzés volt. Annyira döntésképtelen vagyok.

Szerintetek hogyan döntsem el? (Bocsi, tudom, hogy h*lye kérdés, de tényleg kell a segítség!)

2014. ápr. 10. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Már mondtuk, hogy analizálj, vesd össze. Gondold át alaposan, hogy milyen a kapcsolatod a feleségeddel, mennyi ideje vagytok együtt, és hogy megéri-e eldobni a biztosat. Megéri-e inkább a bizonytalanba egy másikkal megpróbálni, szerinted jobb lenne-e?
2014. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem a feleségem miatt nem tudom eldönteni, de 3 gyermekünk is van. Ezért még neccesebb a dolog.
2014. ápr. 10. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gyerekek is vannak, valóban neccesebb a dolog, bár egy elhidegült pár mint szülők, akik már nem is szeretik egymást, lehet, hogy kellemetlenebb mint az elvált szülők. Ha végképp nem tudsz dönteni, dobj fel egy pénzérmét :D
2014. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

A gyerekek megérzik a rossz kapcsolatot közted és a feleséged között,szenvednek akkor is,ha nem veszekedtek,csak ahogy látják,hogy elhidegültetek.Ettől a kierőltetett együttéléstől jobban szenvednek,mint a válástól.

Gondold át a szitut: elválsz és elköltözöl: a gyerekekkel találkozol rendszeresen (elmentek sétálni,kirándulni,fagyizni stb.,mint azelőtt és vásárolsz nekik.

Rendezhetsz közös vacsorát az új barátnőddel és a gyerekekkel: biztos jól szót fog érteni velük,hisz korban elég közel állnak.

Ők nem fognak hiányt szenvedni,sőt jobban örülnek egy boldog ,sugárzó apának. Meg fogják érteni,hogy a fiatal lánnyal vagy boldog.

Találkozgass a lánnyal gyakran,de közben bérelj egy kis lakást a közelében. Előbb-utóbb valószínűleg összeköltöztök. Egy fiatal lány is tud úgy főzni,mint a feleséged vagy még jobban (én jobban főzök,mint a saját anyám.)Merj boldog lenni és bízz magadban.

2014. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!