Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 2 éves a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éves a kapcsolatom, és a barátnöm az mondta hogy élni szeretni és nem akarja később megbánni, hogy csak velem volt. Mennyi esély van rá, hogy velem marad?

Figyelt kérdés
mindketten csak 18 évesek vagyunk
2012. nov. 7. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem sok sajnos, el kell engedni
2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.

Veszi a nyúlcipőt és annyi.

Ha egy lány szeret egy fiút, nem mond ilyet. Nem enged el egy fiút így.

Őszinte leszek -> ne reménykedj!

2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mirror06 ***** válasza:
Ilyet mondana én konkrétan pofán vágnám.
2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zéró. Ez tipikus szakítást felvezető szöveg. Viszont biztosan nem ezért fog elmenni, amit mondott, ez fedőszöveg. Rád unt. Sőt, sanszos hogy már van valakije melletted, vagy legalábbis nagyon alakul.
2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok, de ez inkább fedő story, nem szeret eléggé, tudom, hogy most ez nem sokat segít, de fel a fejjel, inkább engedd el ha menni akar.

18/L

2012. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aki menni akar,azt engedni kell...

kesobb talan te is rajossz,hogy igy volt jobb

2012. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek a lányok, szeretné magát megdugatni más kanokkal is. Érdekes sok ilyen lánnyla találkozom mostanság. Fiúk meg szinte örülnek, ha végre összejönnek egy lánnyal. Én úgy látom a mai lányok a szexkapcsolatok irányába mennek, a fiúk meg a komoly kapcsolatok irányába. Érdekes, pedig állítólag a lányok érző lények. Valahogy inkább a fiúk érzelmesek manapság. A lányok meg önzőbbek lettek én úgy ltom és csak az élvezetek habzsolására hajtanak.

Csak úgy halkan jegyzem meg, amit írtam azzal a saját húgomat is leírtam, de ő is mesélte, hogy más lányoknál is így megy ez és én sem vagyok vak, magam is tapasztaltam, hogy mai lányok szinte már pofátlanabbul kimondják, hogy szexelni akarnak csak és kész. Most tegnap is egy lány megírtam nekem, hogy dugnék-e vele. Pedig csak alig ismerjük még egymást. Ennyit erről.

2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy összejöjjön egy szekrény emberrel, és szívességből vágja jól pofán a négyest.

Milyen mocsok egy ember, aki megüti a nőt!

2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!