Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vészeljem át, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át, hogy szakítottunk, és mit tegyek, ha véletlenül meglátom valahol, és nem bírom sírás nélkül?

Figyelt kérdés
Ma szakított velem a barátom. Nagyon fáj, és úgy érzem, soha többé nem leszek boldog. Tudom, hogy ennek így kellett lennie, hisz tudom, hogy lehetne aki jobban megbecsül. De akkor is úgy érzem, hogy nem fogom tudni anélkül átvészelni, hogy ne őrüljek meg. Holnapután nyelv vizsgázom, az iskolámban 1 hónap múlva kezdődnek a szakvizsgáim. Én nem akarok öngyilkos lenni, ugyanakkor nem érzem, hogy jól leszek valaha is. Minden tanácsra szükségem van. kérlek segítsetek!

2014. ápr. 10. 18:17
 1/3 anonim válasza:
Elösször is sird ki magad ...nyugodtam .... Majd minden percedet tablazd be h legyen valami.dolgod...logj a barataiddal ...meny el spprtolni(a box ilyenkor nagyon sokat segit)...gondolj arra h o veszit ... Hisz sosem.fog megegy olyan szemelyt talani aki olyan mint te ..ha valahol osszefuttok es meg nagyon a siras kerulget akkor menny el.onnan ... Idovel konnyebb lesz es akkor beszelhetz is vele ha esetleg joban.akarsz vele lenni ..ja es ha netan van egy fiubaratodaki tobbet is jelenthetne az sem hatrany mert kisirhatod magad neki ..valamint akar bele is szerethetsz es ugy konnyebb elfelejteni valakit ha van.mas..:)
2014. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad. Beszélj róla valakinek. Hallgass depis zenéket, aztán ha ezek túl vagy. Akkor legyen jó sok programod, és próbálj meg nem gondolni rá. Az a legrosszabb, ha az eszedbe jut. Egy idő után túl leszel rajta, bármennyire is nehéznek tűnik most. Ha nagyon nem megy a dolog és tényleg nagyon rosszul vagy, keress valaki mást, aki felér vele és majd csak rá gondolsz és elfelejteti veled az adott illetőt. :)

Én is nem olyan rég szakítottam a barátommal, úgyhogy megértelek, de én már túl vagyok ezen az egészen. És jól érzem magam. Nagyon nehéz volt, még mindig az, ha látom, ugyanis egy edzésre járunk. Így nincs okod félni ! Én heti 3x 1,5órára össze voltam vele zárva. Na ezt képzeld el, hogy milyen érzés ? Hát nagyon szar :/ Szóval, szerintem neked sokkal jobb a helyzeted. Ha meglátnád, ne légy zavarban, és ami a legfontosabb : NE SÍRJ ! NE LÉGY SZOMORÚ !! Nem láthatja rajtad, hogy az vagy. Nem nyerheti meg a csatát ! Csak mosolyogj ! A mosoly csodákra képes, hidd el ! ;)

2014. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenen mindenki átmegy, emberek jönnek-mennek.Nézd mindennek a jó oldalát:)

És sok sikert a vizsgákhoz!:)

2014. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!