Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a párommal 4,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal 4,5 év után. Úgy érzem megbolondulok annyira fáj. Hogy lehet ezen túl tenni magamat?

Figyelt kérdés
21/N
2014. ápr. 7. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ēn āllandóan ittam,buliztam,narkóztam,nyugtatót szedtem.:-D 6ēv utān lett vēge a kapcsolatomnak.
2014. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Szerintem menj el barátokkal bulizni ők kizökkentetnek az állapotodból! :D
2014. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld ki a fájdalmadat annak, akiben a legjobban megbízol. Utána pedig foglald el magad amennyire lehet, hogy ne legyen időd ezen kattogni. Akárhogy is fáj most, csak a múló idő lesz képes ezt a fájdalmat enyhíteni.
2014. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Alaposan bőgd ki magad, az sok feszültségtől megszabadít, és engedd el. Zárd le, és ne táplálj hiú reményt ami a nők gyakori hibája. Elment, menjen.

Majd jön más, akit sokkal jobban fogsz szeretni. Ezt most elképzelhetetlennek tartod, de tudod közhelyes ugyan, de ha egy ajtó bezáródik....

Szóval ha túl vagy a csalódáson jön majd valaki, aki nem megy el :)

Fel a fejjel!

2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezen csak az idő segíthet, mi hiába mondunk itt bármit, úgyis találsz rá kifogást, ami persze érthető.

Próbáld tudatosítani, hogy az élethez hozzátartozik a szenvedés is, de ettől erősödik az ember. Most fáj, szenvedsz, de ha legközelebb problémád lesz, már tudni fogod, hogy túléltél már egy ilyet, túl fogod azt is. Üvölts, sírj, keseregj, ha ahhoz van kedved, és ha már elfáradtál ezekben, gondolj arra, hogy minden nappal egy picikét jobb lesz.

Ja, és bármilyen nehéz, még véletlen se keresd a kapcsolatot vele, az csak hosszítaná a folyamatot, és nehezíted a dolgod.

2014. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En 23 voltam amikor 6 ev utan szakitottam az elso baratommal.

(a masodik a ferjem lett :) ).

Azt hittem belehalok, annyira rossz volt.

Buliztam mimdennap hol nagyon reszeg voltam hol csak kevesbe es volt hogy pasiztam hogy felejtsek tavasz vagy nyar eleje lehetett sok sok buli es fiu utan.. oszre helyre jottem. mar n hianyzot annyira a nap 24 orajabol nem minden percben volt a gondolataimba.

Azon lepodtem meg hogy milyen sokaig eszembe sem jutott.

Lassan, idovel jobb lesz.

Sir sokat nekem az segitett.

2014. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rózsikaa válasza:
46%
4,5 az sok idő! Az élet rossz és jó is! a sors az ,tőled is de inkább a idő dönti el! .. ha szereted még és ha ő is szeret,akkor ezt nektek alaposan meg kell beszélni! de ha már nem érdekled őt és tudod hogy már ,nem lehet semmi köztetek akkor,legyen akaratod és légy büszke! akadhat jobb is,szerető volt,van,és lesz is !! .. fáj mert fájj ... az idő megy és úgy változnak az érzések is !!! foglald el magad,buliz,szórakozz , és majd lassan el felejted ! ;) .. AKARAT !!!!!
2014. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 5 év után szakítottunk, egész nap szinte folyamatosan zokogtam (korábban is volt nehéz szakításom, de az mégis teljesen más volt, ez olyan volt, mintha egy darabot kitéptek volna belőlem), párom is teljesen ki volt, másnap reggelig bírtuk, és újra összejöttünk, azóta rengeteget változott a kapcsolatunk, eltelt pár év is.


A másik esetben, ami szintén rossz volt, de közel sem rázott meg ennyire, pár napig nagyon rossz kedvem volt, magamra zártam a szobám ajtaját, és nem mozdultam ki, verseket írtam, abban adtam ki a bánatom. Aztán barátokkal szép lassan elkezdtünk újra proramokat csinálni. Én nem vagyoka bulizás híve, egy baráti összeröffenés, ahol beszélgetünk nekem sokkal jobban bejön, de van, akinek ilyenkor a bulizás tesz jót.


Aztán telik szépen az idő, és a rossz érzések elmúlnak, ráadásul akkorra már szép lassan beláttam, hogy az a srác egyáltalán nem volt hozzámvaló, sem értékrendi, sem más szempontból, nem úgy bánt velem, ahogy megérdemeltem volna, és jobban jártam, hogy nem maradtam együtt valakivel, aki nem akart velem lenni.


Nem tudjátok helyrehozni a dolgokat esetleg? Miért szakítottatok?

2014. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!