Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Utójátékból le lehet szűrni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utójátékból le lehet szűrni, hogy a férfi, akivel voltam szerelmes-e? Hogyan viselkedik szex után egy szerelmes pasi a nővel?

Figyelt kérdés
Pl., hogy átöleli, simogatja az arcát, puszilgatja...Ezek jelei lehetnek egy komolyabb vonzalomnak? Alakulhatnak ki mélyebb érzések, esetleg szerelem?

2014. ápr. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy lenne jelentősége. mi télen utána bújósak vagyunk, de nyáron kb. azonnal ugrunk le a másikról. sosem tulajdonítottam neki olyan jelentőséget, hogy akkor már nem szeret stb.

szóval kétlem, hogyha valakivel szexkapcsolatot ápolsz, de szex után ölelget akkor szerelmes.. akkor már együtt lennétek, és nem csak eleve erre állítottátok volna be a kapcsolatot.

2014. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Csak ti lányok magyaráztok bele mindenbe mindent, és mindennek az ellenkezőjét is :)
2014. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Le lehet!! Szopás után nem csókolok meg egy nőt csak ha szeretem, mert akkor érdemli meg! :D
2014. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!