Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi -életem nagy szerelme-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi -életem nagy szerelme- akivel együtt voltam 4 évig és soha egy percig sem szeretett, most szerelmes lett belém. Ti ezt elhinnétek?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, se veled-se nélküled kapcsolatban. Ő mindig azt mondta nem szeret, és nem is hitegetett semmivel, de képtelen voltam elhagyni, őrülten szenvedtem nélküle. Minden vágyam az volt, hogy legalább egy kicsit szeressen. Azóta eltelt egy év. Elfelejtettem őt, nem vagyok már szerelmes, lett más férfi, de folyamatosan találkozgattunk. Pár napja azt mondta, hogy szerelmes lett belém -csak így hirtelen- és szeretne velem lenni, velem élni. Neki nem volt senkije utánam.

Közben nekem más életem lett, pontosabban lett életem, mert vele csak kínlódtam, egyedül voltam, nem mentem sehova. Most boldog és szabad vagyok.

Vajon csak azért lett "szerelmes" mert látja, hogy továbbléptem?


2014. márc. 7. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az kell ami épp nem az övé.
2014. márc. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg most lettél olyan, akibe bele tudott szeretni, de azért lettél ilyen, mert szabad tudtál lenni. Bocs hogy ezt mondom, de ez vicces.
2014. márc. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ki mit hisz,ne foglalkozz vele,a kérdésedből kitűnik hogy nagyon érdekel a téma,de ne foglalkozz vele,ez csak bekavar az új életedbe,annyira gázos ez amit csinál(t),már csak ezért se törődj vele elméletben sem.
2014. márc. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de te el fogod hinni, mert jól néz ki, és még párszor meg fog dugni.
2014. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem szerelmes!Ne legyél már naív.Akinek 4 év kevés volt az érzelmeknek, az már nem lesz szerelmes. Csak hiányzik a p*ncid neki.
2014. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rájött, hogy másnak nem kell.
2014. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tök jó, hogy elfelejtetted ezt az embert, és találtál valakit, akivel boldogés szabad vagy.az ilyen szaralak az csak egy hétig örülne neked, és utána ugyanazt csinálná veled újra.
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!