Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan éljem túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan éljem túl, hogy az exem egy hónap után összejött az osztálytársnőmmel? Nem szemétség ez?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, mert szeretem, de nem volt szerelem. Ő sem szeretett már engem.

Ennek ellenére iszonyatosan rosszul vagyok, hiányzik és nem tudom, hogy teheti ezt velem, miért nem tudott várni, vagy nem az osztályból ismerkedni? Nem rejtik véka alá a dolgot, sem előttem, sem más előtt és én minden alkalommal a könnyeimmel küszködök. Fáj és rettentően megalázó.

Mit tegyek? Néha úgy érzem gyűlölöm. Jogos amit érzek? 18L



2014. ápr. 11. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha szereted, de nem szerelemből, akkor örülhetnél, hogy egymásrataláltak. Inkább te is kezdj magaddal valamit :D
2014. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell házinyúlra lőni.
2014. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha nem látnám őket naponta.... Borzalmasan rossz látni. Nekem egy hónap kevés volt, h 2,5 évet lezárjak.
2014. ápr. 11. 14:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikőtök sem szerelmes a másikba és már egy hónapja szakítottatok, akkor maximum annyit róhatsz az exed szemére, hogy csinálhatná kicsit diszkrétebben. Bár mivel te voltál az, aki szakított, lehet, hogy direkt csinálja az egészet sértett büszkeségből.

A legjobb, amit tehetsz, hogy megtanulsz nem törődni vele.

2014. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mire fel kene varni? Szakitas utan nem vagytok egyutt, onnantol nem megcsalas, azzal van akivel akar.
2014. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ment volna inkább papneveldébe, csak mert szakított veled? 18 évesen meg pláne még arról szól a dolog, hogy keresgélni kell, ki a megfelelő. Vedd lazán a dolgokat.
2014. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálnod erősnek lenni és lezárni magadban a dolgokat. Ezt helyetted más nem teheti meg. Próbáld meg magad meggyőzni, hogy Te úgyis jobbat érdemelsz nála és járj nyitott szemmel, hátha közben jön egy új szerelem. Kitartás!
2014. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mennyi érzéketlen ember van itt... Kívánom, hogy éljetek meg egy hasonló helyzetet az életetekben.
2014. ápr. 11. 14:30
 9/16 A kérdező kommentje:
7es, köszönöm!
2014. ápr. 11. 14:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom meddig voltatok együtt, szóval enélkül mondok véleményt.

A szerelem egy idő után átalakul szeretetté csak sokan ezt nem értik és inkább elhagyják a másikat mert úgy érzik hogy nincs az a bizonyos tűz. Ha akkor úgy érezted hogy helyesen döntesz akkor biztosan úgy van.

Megszoktad hogy veled van, hogy téged ölelt és csókolt. Ezért természetes hogy hiányzik neked. De nem ok nélkül szakítottál vele. Így már nincs közöd hozzá, bármilyen fájó is ezt hallani.

Ha szereted örülj hogy boldog valakivel. Megtudom érteni mennyire fájhat, éreztem hasonlót. De el kell fogadnod hogy már más van neki. Ha olyan rossz látni inkább menj el onnan.

Ahogy említettem már nincs közöd hozzá így szerintem ő dolga hogy kivel jár. Most képzeld el ha egy barátnőddel jön össze. Az viszont már szerintem is lelketlen lenne, a barátnő részéről is.


Mindent túl kell élni, egy ilyen szerelmi csalódást is. Hidd el, eljön majd a herceg:)

Én is sokszor estem pofára a fiúk miatt és folyton sírtam. Most pedig egy olyan sráccal lehetek együtt akivel már az összeköltözést is nagyon tervezzük.:)

Kívánom hogy te is megtaláld életed párját^^ Az exed is ugyanúgy megérdemli a boldogságot, ha nem tőled akkor mástól.

2014. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!