Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok ha?

Figyelt kérdés

Van egy éve párkapcsolatom, nagyon jól működik, néha túlságosan is. Le is foglalógyűrűzött még 8hónapja, és én elfogdtam. Megigértem magamnak, hogy őt nem fogom megcsalni és 1 évig tökéletesen háritottam a bepróbálkozásokat. Tudni kell, hogy ez amúgy nagyon rossz a kapcsolat részéről, hogy mivel egyetemen vagyok és ő tavaly végzett, igy pont megkerültük egymást és távkapcsolatból távkapcsolatot generáltunk, ami nem is baj, mert a nyarat is együtt töltjük, meg olyan gyakran találkozunk és olyan sokat, amennyit csak tudunk.

De tegnap történt valami kiábrándító, vagyis inkább tettem valami kiábrándítót. Egyetem első hetében ismertem meg egy fiút, aki nálam 2évvel nagyobb és összebarátkoztunk, de ő mindig mondta, hogy nem a csajozós tipus se semmi. De Tegnap, születésnapoztunk és elmentünk ezt bulival megünnepelni, és jött ő is, elmentünk beszélgetni, én feltételeztem, hogy tényleg beszélgetni akar. Aztán elkezdett bókolni, körüldicsérni, és én élveztem, hogy évek óta először ennyit bókol egy fiú. Olyanokat mondott, h kiakar probalni valamit, h h csokolok, mert ha olyan jol csokolok, mint amilyen jó nő vagyok, akkor az nagyon nagyon jó. És este 11tol 4óráig beszélgettünk, nem engedtem, ölelgettük egymást (mert én olyan tipus vagyok, hogy ha valaki megölel, az nekem fontos, és akkor kell, de ha eleve nem ölelgetnek, nem fogok neki ölelkezni), aztán egy figyelmetlen pillanatban, mikor elgondolkodtam és talán a barátomra gondoltam, megcsókolt és én visszacsókoltam de amit rájöttem, h ez nem az a csók, amit megszoktam és Úristen, ez nem a barátom, elkezdtem sirni. És leállitottam a folyamatot, de ő azért jött hogy ezt nem gondolta, h ennyire szeretem, s ha tudja nem csinalta volna, s ne haragudjak, ha gondolom akkor ezt tegyuk meg nem történtté... és én most éljek evvel a titokkal? Azért nehéz mert amikor éveleje óta beszéltünk nálam elindult egy ilyen mélyebb szál és érzelem is fűz, persze nem akkora, de fűz..


Ez nagy szemétség? Mit tegyek?


L/2O



2014. jan. 18. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mond el a barátodnak.
2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mondd el a barátodnak. Ne, ne fűzz hozzá extra kommenteket, csak mondd el.

A véleményem meg megtartom magamnak.

2014. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kur.a!
2014. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Te tényleg egyetemista vagy ezzel a helyesírással és fogalmazással?


Egyébként ritka ostoba egy lány vagy. Tipikusan az a fajta, akinek csak jó szöveget kell nyomni és már viszik is az ágyba. Éretlen vagy. Szerintem csak egy untakozó 14 éves kislány vagy.

És mi az a foglalógyűrű? Netán jeggyűrű? Ha igen, enyni idő után képes voltál eljegyezteti magad? Jézusom...

2014. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
egyetemen ezek szerint nem tudnak helyesen írni...
2014. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el.Avval szerintem az égvilágon senkinek sem teszel jót.A lényeg,hogy megbántad,és remélhetőleg nem fordul elő többet.De talán ha elmondod,akkor-hiába leszel mindig hűséges-mindig gyanakodni fog.Amiről nem tud,az nem fáj.
2014. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én az éjjel pontosan ezt álmodtam csak én voltam a szereplő:OO


Amúgy nem értem,ha van barátod miért kell olyan helyzetet kreálni,ahol ilyen történhet? Mert ugye tudod,hogy ez a te hibád?

2014. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Foglalógyűrű? :D Gondolom ez a jegygyűrűt jelentené... Tehát a barátod lepisilt téged, ezzel megjelölve, hogy a te tulajdona vagy, vagy mi?! Jesszus..


Egyébként előttem már elmondtak mindent..

2014. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem fűzök senkihez semmit, csak azt szeretném, ha a foglaló gyűrű, az nem a jeggyűrűként lenne emlegetve, mert a kettő két külön, s még év vagyok a buta. Nálunk ez valamilyen szinten szokás. És a felek eldönthetik, hogy mennyire szeretnék vagy nem, ez nem kötelez házasságra, simán ilyen próbajegyesség. Egyéb rosszalló reagálásokra nem kívánok válaszolni, én azért írtam ki ezt a történetet, hogy komolyan segítsen kicsit, és nem azért, hogy azon csámcsogjatok, hogy k.va vagy nem k.va.
2014. jan. 18. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!