Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert mondja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja ezt?

Figyelt kérdés
A baratommal 5 honapja jarunk,s Juniusban lesz egy elegans bal amire en nagyon szeretnek elmenni,s persze vele..viszont akarhanyszor szoba hoztam az mondta,hogy meglassuk mert nem szereti az ilyen tipusu dolgokat.De nekem ez elegge rosszul esik,ugy erzem,hogy nem gondolja,hogy addig egyutt lennenk vagy nem vagyok eleg fontos neki,szerintetek?

2014. ápr. 13. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy megláSSuk, akkor szerintem ne akard őt bálba vinni.
2014. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nme kell köntörfalazni, kérdezz rá egyenesen hogy azért mondja-e mert nincs kedve elmenni egyáéltalán? Valószinüleg ezért mondja csak nem akar elöre megbántani, persze akkor elötte sem jobb de huzza amig lehet. Nem valószinü hogy azért mondja ezt mert nem tudja együtt lesz-e még veled. Tanuld meg hogy a legfontosabb az öszinteség és az egyenes beszéd egy kapcsolatban. Ha valami nem tetszik vagy rosszul esik azt mondd el neki, vagy kérdezz rá ha valami ilyen van. Sok felesleges idegeskedést sporolsz meg magadnak. 30/N
2014. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!