Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Vagy tetszek neki? És ha igen miért nem mondja el? A srác nekem is tetszik de nem akarom mégegyszer enniyre elcseszni. :c 15/L

Figyelt kérdés
az új iskolámba tavaly jöttem és megtetszett egy osztálytársam...sajnos hamar megtudta mi a helyzet és kezdett távolodni tőlem. Egy éve nem beszélünk egymással és komolyan 5 méteres körzetben elkerüljük egymást. A lényeg hogy körülbelül október környékén elkezdett folyamatosan szemezni velem és sokszor hallom ahogy a haverjai szórakoznak ezzel de engem nem mernek vele piszkálni mert akkor meglátják és egyszerűen abba hagyják. Ezek és egyéb jelek ellenére sem áll szóba velem bár már nem kerül annyira...
2014. febr. 13. 14:20
 1/3 Moszuke ***** válasza:
ha tetszel neki majd kezdeményez.. tudja, hogy ő tetszik neked, szal semmi sem tartja vissza....
2014. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszerűen még túl gyerek és nem érett az ilyen dolgokhoz..ne várj tőle semmit..osztálytárstól meg pláne. 21/F
2014. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi legalább ennyivel előrébb vagyok :)
2014. febr. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!