Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarja? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rbit kérdése:

Miért nem akarja? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 17 éves fiú vagyok. 3 hete vagyok együtt barátnőmmel, viszont alig találkozunk. A találkozás nem rajtam múlik, hanem rajta. Hiába kérdezgetem állandóan hogy találkozhatnánk-e, mindig azt mondja h a szülei nem engedik.

(Barátnőm 14 éves.)

Persze megértem hogy a szülei féltik, viszont az anyjával már találkoztam, és elméletileg kedvesnek talált engem. Viszont a szülei nem tudják hogy járunk, és barátnőm nem is akarja elmondani, azt állítja hogy fél, mivel az anyja tönkre teheti a kapcsolatot. Viszont ez az én szememben így nem normális kapcsolat.

Tényleg nagyon szeretem, és nem is akarom elveszíteni.

Ugye 3 hete vagyunk együtt, viszont már kb febr. közepe körül ismerkedtünk meg, (Facebookon...:/) azóta összesen 5ször találkoztunk.

Nekem ő nagyon hiányzik, és mikor vele vagyok egyszerűen boldog vagyok, és ő is boldog, látszik rajta hogy egyszerűen ragyog.

Anyával is beszéltem már erről (csak azért mondom, hogy nehogy azt mondjátok, h ilyen helyzetben ne ismeretlenektől kérjek segítséget...) de ő is csak azt tudta mondani h vegyem rá arra h árulja el a szüleinek.


Mit tegyek? Hogy vehetném rá h többször találkozzunk?

(Hazudni nem akar a szüleinek, és én ezt tisztelem is benne, és nem is akarom hogy hazudjon.)

Hogy vehetném rá, hogy elmondja a szüleinek?


Köszönöm Szépen a segítséget! :) 17/F



2014. ápr. 15. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd éretlen még egy kapcsolatra.
2014. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert még kislány...:(
2014. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Oké, erre én is gondoltam már, és igazából ha bele gondolok 14 évesen én is kb ilyen voltam, mikor volt barátnőm, azt anyának vhogy nem nagyon akartam elmondani.

De őt tényleg nem akarom elveszteni, eddig kb 5 barátnőm volt,(volt hosszabb meg rövidebb távú is) viszont attól függetlenül hogy ilyen fiatal, iránta érzek eddig a legtöbbet. Igaz hogy nem sűrűn találkoztunk, de mégis valahogy egyszerűen csak ő kell, és senki más.

szóval egyáltalán semmi olyan ötlet nincs ami a kora ellenére is működne? :/


(Sok másik tizenéves lány boldogan él a párjával, akivel 14 évesen jött össze már évek óta. Ismerek is, nem is egyet.)

2014. ápr. 15. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy érett a kapcsolatra válaszút elé kell állítani: elmondja a szüleinek, vagy vége. Lehet, hogy az anyja tönkretenné a kapcsolatotokat (bár nehezen hiszem el, hogy az anyja annyira hülye lenne, hogy ne tudná már az igazságot), viszont így meg a barátnőd teszi tönkre azzal, hogy alig találkoztok.

Semmi értelme így folytatni, mert játssza és élvezi Júlia szerepét, de Te már idős vagy Rómeónak.

2014. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem véletlenül nem akarja elmondani a szüleinek, mivel ő ismeri őket te meg nem. Vannak olyan még normális szülök, akik ilyen esetben eltiltják a gyereküket a fiútól mert 14 évesen egy lány még túl fiatal a fiúzáshoz. Nekem anyám 18 évesen mondta azt, hogy na lányom most már nyugodtan lehet barátod.
2014. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fiatal még a barátnőd. Lehet, hogy még nem teljesen biztos az érzéseiben irántad. Adjál neki (magatoknak, a kapcsolatnak) egy kis időt még, hogy hozzászokjon az új helyzethez, és tiszta szívvel állhasson majd a szülei elé a nagy hírrel.
2014. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!