Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam a tényt és visszamenjek esetleg hozzá ha még akarja, vagy tartsam magam a vágyaimhoz?

Figyelt kérdés

Én 25/L vagyok a volt párom 30/F

4 évig voltunk együtt, a lényeg, hogy tudtam h ő nem szeretne sosem gyereket ezt meg is beszéltük, én is úgy voltam akkor vele, hogy én sem szeretnék.

De ez megváltozott és rájöttem h nagyon szeretnék.

Ezt meg is beszéltem vele.

Azt mondta, hogy tudja h 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeret is de gyereket továbbra sem szeretne. Ezért azt mondta, hogy jobb lesz ha elválnak útjaink mert így vele sosem leszek teljesen boldog. És szeretné ha találnék valakit akivel lehet közös gyerekünk és boldog leszek vele.

Ez korrekt szerintetek?



2014. márc. 31. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen korrekt.

Ez egy normális pasi!

Nem hiteget nem húzza az időt feleslegesen.

Tudja mire vágysz és azt is h ő ezt nem adhatja meg neked.

És ne menj vissza hozzá!

2014. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért ne add fel az álmaidat, találj egy jobb pasit.
2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ani! Hagyd a fenebe ezt a pasit akkor... ismerkedj masokkal! XD
2014. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tartsd magad a vágyaidhoz és ne menj vissza hozzá! Nem egyezik a jövőbeli elképzelésetek, ezért nem illetek össze.
2014. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy szomorú, hogy a srác nem akar gyereket, pedig a legtöbb férfi pont arra vágyik, hogy apuka lehessen.
2014. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném h minden férfi arra vágyik h apu lehessen, körülöttem sokan nem vágynak arra.
2014. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tartsd magad a vágyaidhoz. Miért kéne megalkudnod?


Korrekt volt a párod. Nem hitegetett, nem az időt húzta kamu kifogásokkal.

2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék apa lenni
2014. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!