Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek-e szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tina. K kérdése:

Lehetek-e szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy problémám. Mégpedig az, hogy nem vagyok tisztában az érzéseimmel. Elsős koromba volt mondhatni egy „szerelmem”, aki másodikban otthagyott, és már nem szeretett, de akkor még szerettem. 6-ba azt hiszem, hogy újra beleszerettem, mert elkezdtem fantáziálgatni róla, és néztem sokszor a Facebook profilját. Most 8-os vagyok és együtt járunk színjátszó szakkörre. Hogyha rámmosolyog, vagy odajön hozzám beszélni pár szót, mindig boldog leszek. Még most is felmerül néhány enyhébb gondolat vele kapcsolatba, például, hogy milyen lehet a keze érintése. Szoktam írni magamnak történeteket, és amikor a fiú karaktert formázom, valamiért mindig az ő keresztnevét akarom a karakternek adni. Hogyha elkezdek a pasi ideálról gondolkodni, felmerül az ő arca, és álmomba is gyakran feltűnik. Úgy tudom, hogy ezek a szerelem jelei, de nem vagyok benne biztos. Hogyha a közös óránkra készülünk a folyosón, mindig azt lesem, hogy ő ott van-e. A szívem mélyén úgy érzem, hogy ez nem így van. Újra beleszerethettem?

2014. ápr. 16. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem csak tetszik

ha tényleg szerelmes lennél, hidd el nem kéne ezen gondolkoznod, mert éreznéd hogy ez több

2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem beleszerettél. egyszerűen szerintem nem tudod felfogni, hogy mennyire szeretted. de belül mélyen tudod (csak nem vallod be magadnak), hogy szereted. és ez szimplán lehetséges. :)
2014. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy mihez tartsam magam, de kalapál a szívem, ha meglátom...
2014. ápr. 16. 22:55
 4/6 anonim válasza:
Szerintem szerelmes vagy!
2014. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
''A szerelem az, ha valahol nagyon mélyen tudod, hogy valaki kiegészít téged.''Bhagwan Shree Rajneesh
2014. ápr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is jobban hajlok afelé :) 70% - nál tartok :D
2014. ápr. 18. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!