Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfiba, akinek már van élettársa?

Figyelt kérdés

valaki járt már így? hogy tudta elengedni?

nekem nagyon nehéz mert folyamatosan udvarol flörtöl , és hozzámér.


25/L


2014. ápr. 15. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen. Az, hogy neki párja van, számomra olyan tabu, mintha testvérek lennénk. Rá se tudok nézni, miután megtudom.
2014. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én pont a hetekben jártam így. Találozta, egy helyes, kedves és értelmes pasival, akinek eszméletlen humora van. Elkezdtünk beszélgetni, tök jól kijöttünk, flörtölt ahogy azt kell. Aztán egyszer elszólta magát, hogy a gyerek most meg iskolába. Aztán jött a többi is ( persze vallatással). Jó nagy pofára esés. Viszont nagyon vonzódom hozzá. Csak hát.... Önuralom :/
2014. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Csak abba gondolj mélyebben bele, h melletted is valszeg ezt tenné....
2014. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!