Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok tényleg ennyire érzéketlenek hogy 2 szer egymás után csalnak meg egy állítólagos nagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban ... 3 évet voltunk együtt össze vissza .. 2 év 9 hónap náll jártunk mikor megcsalt a hátam mögött és kidobtam! aztán egy hónap mulva rájött h mennyire szerelmess.. és visszafogadtam..aztán rá 1 1/2 hónapra magam dobtam ki mert nem birtam azt a feszitett ideget amit rám tett azzal hogy arra gondolt állandóan h én biztos vissza akarom majd neki adni amit tett vele... de semmi ilyesmi nem volt a dologban .. sirt itt össze vissz h igy szeret ugy szeret.. 2 hétig voltunk külön szó szerint visszasirta magát .. és erre 3-4 hétre az első fiuval aki annyit mondott neki h gyönyörünek talállja elkezd megint talállkozni .. nem tudom h de ráéreztemm.. és most lelkileg a romokban .. nem a lány miatt hanem amiatt h nem tartom magam egy rossz embernek sőt!! .. DE ÉN MIÉRT CSKA EZT ÉRDEMLEM ? :(

2014. ápr. 16. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
természetesen nem, csak vannak ilyenek is
2014. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Egy példa alapján "a mai lányokról" beszélsz, ügyes vagy.

Ha megcsalás után bárki is visszafogadja a párját, az meg is érdemli, hogy újra és újra és újra megcsalják. Ha ennyi eszed van, aki hülye azt kihasználják. Te nem vagy túl okos...

2014. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak kétszer? Akkor én mit szóljak? Hasonló ideig jártunk, 3x dobtam, visszasírta magát, aztán megcsalt legalább 10 fiúval, de a mai napig nem tudom konkrétan a számot és hogy kikkel...


Sőt, szerintem rajta kívül senki más nem tudhatja. Aztán szakítottunk és összejött egy kisebbségivel.


Miért ezt érdemled? Dehogy érdemled ezt, te ennél jobbat érdemelsz, azért kéne most boldognak lenned... Megszabadultál a problémád forrásától!

2014. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lásd pozitívan, örülj neki, hogy CSAK 3 év ment el rá, és

nem 10 év házasság és 2 gyerek után jössz rá a dolgokra

(mert sokan az utóbbit szenvedik el)

2014. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22:26 pm .... öregg te tényleg tudod miről beszélek :D .. csak tudod az a gáz h szerintem egy olyna lehetőséget ahgytam ki miatta amit örök életembe bánni fogok :/ .. jah meg persze a csajok se nagyon állnak velem szóba mert mindenki azt hiszi h együtt vagyunk és ez a szerencsétlen majdnem mindenkivel összeveszetett.. szal msot azon vagyok h épitgessem a régi barátokat kapcsoaltokat ... nah meg majd később jól esne nekem is egy kedves megértő társ akit szerethetek tiszta szivemből és akinek nem a ruha meg a csillogás a fontoss.. na meg aki el tudja fogadni h néha alkalmazkodni kell egy társosághozz.. szerintem nem kérek sokat .. nem kell plázacica.. abból elég volt ennyi bőven ..
2014. ápr. 16. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb haverommal is ez a helyzet. Csak ők még alig 4 hónapja vannak együtt. A fiú (legjobb barátom) tegnap dobta ki a csajt, betelt a pohár, elege lett. Eddig 2x szakitottak, ez a harmadik. Azt mondta haverom hogy többet látni se akarja.
2014. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez tortent, nem vagy egyedul. Megtudtam hogy honapok ota titkolja, adtam neki egy eselyt, egy honap se telt el, es maris mas farkara jart. Es a legjobb az egeszben, hogy en lettem a hibas mindenert a vegen :D Azota nem is kell nekem semmilyen parkapcsolat, tobb a gond vele mint amennyi karpotolna erte.
2015. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!