Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolat elején miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat elején miről beszélgetnek a párok? Konkrétan.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Leggyakrabban Wagneröl. Konkrétan a Valkür a központi téma. Aztán mikor ezt már jól kivesézték jön a szex.
2014. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó. A nagy hallgatásoktól a mélylélektani elemzésekig terjed a skála.
2014. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"mélylélektani elemzésekig"

De gondolom nem olyan nyálasan, igaz?

2014. ápr. 17. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiről éppen kedvük van. Ez egy komoly kérdés? Van erre egyáltalán szabályzat, vagy csak én nem tudok róla? :D
2014. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

15:43


manapság mindenre van szabályzat!


Első randin első 5 percében csóknak kell lenni, vagy nincs tovább, ha a randi végéig nem ujjazod meg a csajt minimum, akkor nincs tovább. Persze ha a csaj hagyja magát, akkor egy rbanc, szóval nincs tovább. Tipikus 22es példája.



kérdező:


IQ szint függvénye. A növény szintjén lévők a fészbúkról, valóvilágról, édes életről, celebekről.


Akik a növény felett vannak, azok már egymásról beszélnek, mivel pont ez a párkapcsolati beszélgetés lényege, hogy a másik véleményét puhatoljuk ki, hogy később ne kelljen feltenni egy noname oldalon olyan kérdéseket, hogy "mit vegyek a barátomnak/bnőmenk a születésnapjára?"

2014. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kib*aszott növény vagyok!
2014. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a négyes válaszoló bekeményít:D de köszönöm, és közlöm, hogy nem vagyok növény. Azért is tettem fel ezt a kérdést mert még nem volt párkapcsolatom, úgyhogy ebben a témában a tudásom nulla.:D
2014. ápr. 17. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostani kapcsolatom elején például nagyon sokat beszélgettünk a történelemről. :D Mélyrehatóan kiveséztük a világháborúk Magyarországra és Európára gyakorolt hosszú távú gazdasági és szociális hatásait, hogy csak egyet említsek. Vagy épp Nagy Lajos királyságáról. De volt szó tudományról, pszichológiáról, jogról. A családunkról, terveinkről, céljainkról, múltunkról, jelenünkről, jövőnkről. Imádtam azokat a beszélgetéseket, mert egy teljesen új embert lehetett megismeri végtelen mélységben. Imádtam, hogy sok ember számára teljesen érdektelen témákról tudtunk teljes odaadással konstruktív vitákat folytatni, úgy, hogy abból mindketten tanultunk a végén.
2014. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!