Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudom megszerezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves vagyok és van egy lány az osztályban akibe szerelmes vagyok. Az a baj, hogy nem vagyok, jóképű, menő, swag sem és a menő öltözködéshez sem értek, azt sem tudom, hol vegyek gatyát. A csajozáshoz sem értek... az a típus vagyok aki alig bír megszólalni, de megtudom, néha röhögtetni. 2 éve jött az osztályunkba, a menőbb csajokkal barátkozott össze akikkel nem túlzottan,de jóban vagyok. Akkoriban elkövettem egy hatalmas hibát: elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és megtapasztaltam, hogy ő olyan fajta akinek ezt nem szabad ezt megmondani,mert kerülni fog. Utána sikerült beetetnem, hogy csak a haverja vagyok és annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy azt mondta én vagyok a legjobb fiú barátja. Akkor azt hittem, meglesz. De akkor egyszerűen megunt és normális, logikus indok nélkül megutált. Utána sikerült kibékülnünk, de azóta néha utál, néha bír. Amúgy ő egy kedvesebb fajta lány, de nem az eltúlozott fajta. Mostanában, gyúrtam, de sehogy sem látszik semmi. Nem jön össze semmi. Szép lány. Ezért is az osztályunkban minden fiú rá pályázik és vannak nálam erősebb, izmosabb , jóképűbb fiúk is akiket bír. Depressziós, vagyok, de nem megyek orvoshoz, mert nem segítenek sosem. Az öngyilkosságon gondolkoztam meg a fűvön. De füvet nem tudok, szerezni, öngyilkos, meg egyszerűen nem merek, lenni. Mit csináljak? Segítsetek légyszí. Tanácstalan vagyok , hogy hogy szerezhetném meg. :((((( Segítsetek.

2014. ápr. 17. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát semmikép ne legyél se öngyilkos se füves...próbálj neki kedveskedni (virág, csoki)...beszélgess vele sokat, mond hogy mennyire fontos neked, segíts neki mindenben, vigasztald meg ha szomorú stb...
2014. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Swagség: vegyél a Pull & Bearben / Bershkaban / garagestorben (ezek pl a West Endben mind vannak) ruhákat. Egy Nike Air Max-et vagy Nike Air Force One-t (csak teljesen fehéret az a menő). Gatyából mustársárgát. Vegyél egy FullCap sapkát( Miami heat, vagy Bulls-osat) Ha nem jó a szöveged gyúrd ki magad, ha jó a szöveged nem kell. A ruhák úgy 100ezerből megvannak, plusz egy jó teló sem árt. És ha a csajnak így, menő ruhákban, pénzeden már kellesz akkor egy pic..a és szerintem hagyd a francb@!
2014. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legjobb megoldás hogy lemondasz róla. Jobban jársz, hidd el.
2014. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy? Egy osztályba járunk. Mindig látom.
2014. ápr. 17. 21:33
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtok ehhez valami, könyvet, vagy.
2014. ápr. 17. 21:34
 6/13 A kérdező kommentje:
*Nem tudtok ehhez valami könyvet?
2014. ápr. 17. 21:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyu sose semmilyen körülmények ne gondolj ilyenkor az öngyilkosságra, vagy a dogra. Nem éri meg. Vagy mondj le róla, vagy próbáld meg elérni, hogy ő vegye észre mennyire jó fej vagy.
2014. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2014. ápr. 17. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Osztályban levő lánnyal eleve nem szabad kezdeni, pont amiatt h ha összevesztek vagy esetleg visszautasít.


Tudod elég fiatal vagy még a csajozáshoz, az alapján amiket leírtál. A Te időd nem most jött el hanem majd pár év múlva. De ahhoz h rájöjj a dolgokra h is működnek idő kell. Ahogy elnézem ez a tanuló pénzed. A következő 'szerlmednél' már több dolgot fogsz tudni, az jobban fog működni. Tanuláson pl. azt értem h oztály társnál nem kezdeményezel randit, ilyesmiket. Kivétel ha nagyon biztos vagy a dolgodban, de ahhoz is idősebbnek kellene lenned vagy legalább érettnek. Ez is abból látszik h hagyod h Ő befolyásolja a hangulatodat, ha visszautasított oké szomorú vagy pár hétig, de utána nem szabad újra beleesned a saját "csapdáidba".


A Te problémád nem a lány megszerzése, hanem csak annyi h kiegyensúlyozott szeretnél lenni érzelmileg, nem akarsz 1x nagyon boldog utána meg nagyon szomorú lenni. Hanem csak simán boldog. Úgyérzed h csak ez a lány adhatja meg Neked ezt a boldogságot. Ha beszél veled boldog vagy, ha utál, akkor meg szomorú. Teljesen a befolyása alá vont és Ő diktál, Ő mondja meg hogyan érezd magad. Ezt hagyod? Mondanám h add fel, mert egy ilyen lány nem érdemli meg, de akkor még szomorúbb lennél. Ezért kerüld el, ha szól hozzád szólj vissza / válaszolj neki. De Te sose keresd, se barátságból, se házival kapcsolatban. Tudod miért?

Mert akkor csak annyit lát h rád mindig számíthat, állandóan keresed a figyelmét, ha akar beszélni veled Te mindig beszélsz vele. Neki ez nem kerül semmibe, mert ha Te akarsz vele beszélni, akkor neki nem muszály. Tehát Te függöl tőle (mint egy rabszolga). Ha azt látja h már nem érdekled, nem keresed, akkor 2 dolog jöhet szóba:


A rosszabb: Utána se fog keresni, mert számára emberként nem jelentel senkit, még örül is h nem nyomulsz meg nem lógsz egész nap a nyakában. Így majd egymáshoz sem szóltok, semmi sem lesz. Pár év múlva maximum csak köszöntök egymásnak, ennyi. (ekkor is lehet pár év múlva h jajj de régen láttalak, mi van veled stb. és szemet hunyni a régen történtekre, ez is eg lehetőség, ha tényleg ugy gondolod h ez a lány az akiért megéri, de vigyázz, mert tudnod kell mikor kell feladni! )


A jobb: Észre veszi h már nem számíthat akkor amikor csak akar, rád, ezért ugy gondolja h vki kiesett (egy ember) azok közül, akikkel jóban van és szokott néha beszélgetni.

El kezd utánnad érdeklődni, mert érzi h már nem számíthat mindig rád, ezért vissza akarja "állítani" olyanra mint eddig volt. Ekkor utánad érdeklődik, rengeteg információt gyűjt be rólad és lehet h eleget ahhoz h fontos legyél neki, h rájöjjön mennyit is jelentettél neki. Innen már tudod h fontos vagy neki és amikor újra beszéltek, akkor már nem sok lépés az h belédszeressen. (Itt arra kell vigyázni, nehogy túlfeszítsd a húrt, nehogy túl sokáig "ne engedd" közel magadhoz, mert akkor tudat alatt feladja, és lerendezi magában h ennyi energiát nem feccöl beléd.


Sok Sikert!!! :DDD


(Egy Szociál-Pszichológus)

2014. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, megpróbálom.
2014. ápr. 17. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!