Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy indiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilisbige kérdése:

Szerelmes vagyok egy indiai fiúba! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedtünk meg, júniusban lesz az első találkozónk itt Magyarországon!Minden jó, minden szép, de nem tudom mennyire igaz!

Jóképű, jól szituált, kedves, intelligens 30 éves srác!A vallását gyakorolja, de ő mindig "szabad család"- ként emlegeti magukat!Szabadon választhatnak párt maguknak és a bátyja abszolút nem gyakorolja a hinduizmust!



2014. ápr. 17. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz akkor lesz ha szemtől-szembe is működik a dolog
2014. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, itt minden 2. embernek van tapasztalata indiai fiúval :D

Szerinted? :D Meg ne éld bele magad, élőben lehet nem is fog tetszeni, ki tudja, lehet, hogy büdös mint egy görény :D

2014. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs, egyik ismerősömmel volt hasonló eset. Ők végül összeköltöztek néhány hét találkozgatás után, itt Mo.-n, és elkezdték tervezni az esküvőt. Minél régebben együtt voltak, a srác annál inkább kezdte kimutatni a foga fehérjét, ami kb olyan volt, mint a hazai indiaiak szokásai(cigányok). Hát szerencsés az ismerősöm, hogy minden komolyabb baj nélkül megúszta az esetet, és meg tudott szabadulni a sráctól.

Legyél nagyon nyitott, de megfontolt, és ne hagyd, hogy a szerelem vagy erős vonzalom befolyásolja az észrevételeidet. Ha megőrzöd a józan eszed, akkor valószínűleg nem lesz nagy baj.

Mindenesetre sok sikert!

2014. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
ja, levakarhatatlanok, mint az arabok, majd ha ott akarod hagyni, akkor lesz a nemulass:D
2014. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egy rakás indiaival dolgozom együtt.

Gyökerek mind. Na jó, amelyik elhagyta Indiát, és be tudott illeszkedni a nyugati világba az még tud normális lenni, de egyébként nem kezdenék velük. Hazudnak, átvernek, hülyének néznek, miközben maguk is hülyék, mint a tök.

2014. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem az egy kicsit érdekes, hogy 30 évesen nőtlen!Rengeteg magyar és angol nyelvű oldalt olvastam és átlagosan 23-25 éves korukra màr házas emberek!És megismerkedésünk óta volt màr 3 általa csak "ring ceremony"-ként emlegetett ünnepélyen, és ott is a házasulandó felek jóval 30 év alattiak voltak!

2014. ápr. 17. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok európait ezzel a "szabad család vagyunk" mesével hitegetnek. Egyszer nekem is írt egy indiai, aki kb már nap múlva azt várta,hogy kimegyek hozzá. Meguntam, és letiltottam. Annyira ők még nem modernek, és az arabok sem. Az évszázados szokásokat nem lehet pár évtized alatt levetkőzni. Ha 30 évesen nincs felesége, szerintem már házasodna. És náluk annyira nem divat a válás.
2014. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem van tapasztalatom indiai, és arab sráccal is, akármilyen hihetetlen, de Bécsben tanulok az egyetemen és itt azért van belőlük rendesen. nem voltam együtt velük, csak nyomultak, egymást nem ismerik, egymástól függetlenül udvaroltak, és állítólag mindketten "szabad család"ból valóak, a te szavaiddal élve :D na, ennyit erről, remélem segítettem :D (az indiai fiúnak 21 éves létére volt egy "felesége" indiában, akivel 3 éve házasodtak össze mert el voltak ígérkezve vagy mi, de nekem azt mondta, hogy azzal ne foglalkozzak, az nem is igazi házasság, nem is találkoznak soha xD)
2014. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amerikában egy indiai csávó járt egy német csajjal.


A horoszkópja azt mondta hogy három hónapon belül vegyen feleségül egy indiai lányt, erre fogta magát haza utazott feladott egy hirdetést és a jelentkezők közül kiválasztott egyet és eljegyezte 1. találkozás után.


Aztán persze egyik kapcsolatból sem lett semmi

2014. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!