Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem a hétvégén egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a hétvégén egy csaj haverommal, aki szerelmet vallott részegen, de azóta hárítja a közeledésemet és rámküldte a barátnőit hogy szálljak le róla. Durva sztori, részletek lennt! Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Pár hete történt...


Van egy csaj, futólag jóban vagyunk. Pl. ha összefutunk egy szórakozóhelyen akkor elbeszélgetünk. De amúgy nem járunk össze, nem vagyunk barátok. Elég jó csajról van szó, igazi bombázó de mellette nagyon okos is.

Megittunk a hétvégi buliban jópár italt, amikor egyszercsak az egyik barátnője odaött hozzám hogy nagyon bejövök a csajnak és nem lenne ellenére ha "letámadnám". Aztán táncoltunk, csókolóztunk, ilyesmi. Tiszta szerelmesen, kívánósan nézett végig, majd amikor kimentünk a hely elé, szerelmet vallott. Hogy én már régóta tetszem neki, de nem gondolta hogy összejöhetünk mert mindig lányok társaságában vagyok, akikről azt hitte hogy a barátnőim (egyik sem volt az) és nem akart ő is egy lenni a sok közül.


Nekem is nagyon régóta tetszik a csaj, de a nagy kinézetbeli különbség miatt nem is próbálkoztam, nem az én súlycsoportom. Főleg lányokkal jövök ki, a haverjaim között is sok van, a legjobb barátom is lány (vele szoktunk erre-arra menni néha, amúgy neki barátja van és soha nem volt semmi!). Barátnőim nem nagyon szoktak lenni, eddig két lánnyal volt szex, meg egy 4 hónapos kapcsolat. Nem szoktam csajozni sem a gátlásosságom miatt (pedig sok csaj mondja hogy jól nézek ki, de ezt betudtam annak hogy önbizalmat akarnak belém önteni, mert amúgy egyik sem "mászott rám"). Ezeket el is mondtam a csajnak, örült is hogy félreismert.


Eljött a másnap, írtam neki hogy szeretnék vele találkozni a következő nap, jó volt vele, stb. A telefonja ki volt kapcsolva, semmi válasz.

Hétfőn írt hogy találkozzunk, de nagyon furcsa volt. Elmentem elé az egyetemre, ott ugyanúgy viselkedett mint amikor csak futólag haverok voltunk és egyszercsak gyorsan lelépett szinte szó nélkül.


Próbáltam keresni de szerdáig szintén elérhetetlen volt. Majd akkor jött egy sms hogy: "Bocs ha félreértettél, de én nem szeretnék járni veled. Ne haragudj ha megbántottalak, de nem vagy az esetem"


Erre nem tudtam mit mondani. Szombaton ismét találkoztunk egy buliban, odamente hozzá hogy megbeszéljük ezt az egészet. Azonl magyarázkodni kezdett, hogy ő nem is emlékszik semmire és én is felejtsem el, meg hogy maradunk csak barátok inkább.

Hirtelen ott termett három barátnője akik nagyon durván elkezdtek löködni, hogy takarodjak innen, meg hogy mit gondoltam én hogy egy ilyen jó csaj szóba áll velem? Részeg volt és ezért égette magát egy ilyen visszataszító, ronda, hányadék alakkal mint én, amúgy az utcára se menne ki velem csak ha zsákot húznék a fejemre. A csaj amíg a barátnői ezeket mondták végig zokogott és ismételgette hogy ne haragudjak rá, bocsássak meg. A bizt. őrök közbeléptek, én elmentem.


Azóta eléggé magam alatt vagyok, nem is tudom mire vélni ezt az egészet. Keresni nem kerestem, szórakozni se mentem sehova. Csak itthon ülök és gondolkodom hogy mit csináltam, miért volt ez az egész.


A barátaim szerint úgy ön le mintha a csaj tényleg érezne irántam valamit, de a társadalmi elvárás és a barátnők miatt nem mer józanom felvállalni engem. Szégyell!


Ti mit gondoltok?



2014. ápr. 18. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele.
2014. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez alapján elég hülye a csaj, az biztos, akármit is érez irántad.
2014. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Azt, hogy a barátaidnak van igaza, egy felszínes, buta liba. Ilyennel nem érdemes foglalkozni, mostantól ne keresd és ha összefutsz is vele valahol tegyél úgy mintha ott sem lenne, nézz más irányba, nézd levegőnek. Hidd el fog ő még a te utcádban kikötni, de tedd azt amit mondtam, szard le! Majd ha rájön egyszer, hogy mik az igazi értékek és hogy a tróger "barátnői" mekkora legalja, sivár emberek akkor fog sírni utánad. Aki ennyire buta és éretlen, hogy mások mondják, szabják meg neki kivel állhat szóba azzal nem kell foglalkozni.

27F

2014. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló minden szava igaz. :)
2014. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Válaszoló tökéletes választ adott. Fogadd meg!
2014. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:
100%
Egyetértek #3-mal. Ha tovább próbálkoznál, azzal csak rontanál a helyzeten. Szegény csaj, elég szar barátnői lehetnek... Esetleg írd meg neki, hogy sajnálod, hogy nem hagyott esélyt a saját boldogságának, te jól megleszel nélküle is, de ha még valaha normális kapcsolatot akar, akkor állítsa le a sleppjét.
2014. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3-asnak ment a zöld kéz, úgy van, ahogy mondja.

Én mától a volt barátnőmmel fogok ilyen "kapcsolatot" kialakítani. Nem írok neki, aztán ha akar valamit úgyis keres, ha pedig nem, akkor nem keres, meg vagyok nélküle is. :P


KÉRDEZŐ! Változott már azóta valami?

2014. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3-asnak nagy pacsi, tökéletesen igaza van, tartom magam ahhoz amit ajánlott. Azóta nem kerestem, ő sem engem. Most úgy csinál ha összefutunk mintha ő kérné ki magának a dolgot és én valami rosszat csináltam volna. Persze mindig a barátnőivel volt. De már nem érdekel. Azzal is megfenyegettek hogy el ne merjem mondani valakinek a dolgot, mert rosszul fogok járni. Én azért ha szóba kerül, elmondom mindenkinek hogy milyen a csaj és én nem itattam le vagy ilyesmi.
2014. ápr. 27. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ronda ember nincs,csak keveset ittunk.:)
2014. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!