Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozós sztorik? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós sztorik? Hogyan szedtetek fel lányokat fiúk, esetleg hogyan ismertétek meg a barátnőiteket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Könnyen jöttek , könnyen mentek.
2013. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem egy lánnyal,de nagyon nem akart kötélnek állni,már kezdtem unni a sztorit. Régebben találkoztam 2x álmaim csajával,de akkor még volt pasija,akit ismertem,így néhány mondatnyi szóváltáson kívül más nem történt (zenészek vagyunk,nem szerencsés egymás nőjét lenyúlni,hiába tetszik). Pár napig azért piszkálgatta a fantáziám,de az élet ment tovább.Fél év múlva bejelölt a lány,és elkezdtünk beszélgetni fb-n,pedig egyikünk se valami nagy online arc,de akkor éjszakákba nyúlóan lógtunk a gépen,mert ő még akkor vidéken volt betegen,csak másfél hét után jött vissza bp-re).Kicsit rágódtam a másik csaj miatt,mert őt meg évek óta ismertem,csak nem jöttünk össze. Végül annyira vonzott a másik lány (a mostani barátnőm),hogy ahogy feljött pestre,mondtam neki,hogy találkozzunk. Felhívtam magamhoz iszogatni,reggel 11ig feküdtünk az ágyban,és egymást néztük,csókolóztunk. Majd 2kor elment,de este visszajött. És onnantól kezdve nálam lakott. Nagyon szép történet,ennek a napnak másfél éve,és mintha tegnap történt volna. Most pedig elnézek a kanapé felé,és ott ül az én gyönyörű angyalom,aki hamarosan a feleségem lesz :)
2013. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

*ja,azt kihagytam,hogy azért fél év múlva jelölt be,mert szakítottak a pasijával,és kb 5 hónapig tartott,mire tudott velem úgy találkozni,hogy ne legyen benne már semennyire az exe (rossz kapcsolat volt)

2-es voltam

30F

2013. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

bp illatos út


3000 ft ért eljutatott a csúcsra.

azóta is ott találkozok vele.

2013. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ültem a széken a suli aulájába mikor épp nyújtottam ki a lábam arra jött egy csaj és felbukott a lábamba, elesett és belefejelt a kukába. Kisegítettem, elkértem a számát és most itt van velem.
2013. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ó, milyen romantikus egyéniségek! (Főleg a kukás sztori! xD)

Hát... én lány vagyok... És én úgy ismerkedtem meg életem első nagy szerelmével (akivel nem jöttem össze), hogy indultam a buszhoz, mert mentem egy barátnőmhöz és amikor odaértem a buszmegállóhoz, épp az orrom előtt állt a busz. Az utolsó pillanatban felbuktam valamiben, fájt is a fejem... És mivel ősz volt, sokat esett az eső, a busz, mikor elindult, kb. 20 liter vizet fröccsentett rám. Egy srác felsegített és miközben vártam a következő buszt, beszélgettem vele. Mára már megszűnt a kapcsolat vele, de jófej volt... :D

2013. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Én is lány vagyok.Gólyatáborban 5 perc ismeretség után eléggé összemelegedtünk.Persze semmi komoly,nem vagyok ri..banc.15/l
2013. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
7-es vagyok.első perctől kezdve érezte mindenki közöttünk a vibrálást.Csak kicsit zavar be a dolog szépségébe,hogy másik lánnyal jött össze a gólyatáborban és amikor nem velem volt,akkor a mellettünk levő sátorban volt azzal a másik lánnyal és én ezt tudtam,és majd megevett a féltékenység...de rendbe tettem az önbecsülésem.és mostmár egyáltalán nem vagyok féltékeny. :)
2013. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
amúgy 3 nap után szakítottak :DD
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az exem úgy ismertem meg,hogy találkoztunk egy szilveszteri buliban. Akkor észre sem vettük egymást,az én szemszögemből voltak tőle jobb pasik is,ő meg kissé ittas volt. Aztán ismerősök lettünk Facebookon és utólag elmondta,cukinak tartott. Szóval attól kezdve a suliban köszöntünk egymásnak,felvett msn-re (IGEN,2011-ben még volt) ; szóval néha beszéltünk. Az idő múlásával a beszélgetések abbamaradtak,de szülinapjakor írtam neki egy kedves üzenetet,2 hónapig beszéltünk utána és randira hívott... A barátnőmmel! :D Gondolom kínos lett volna neki először kettesben. Utána már csak engem hívott és minden alakult...


A következő pasimat (aki az lesz :P) úgy ismertem meg pár hete,hogy láttam Facebookon egy évfolyamtársammal közös képen. Egyből megtetszett. Aztán a sulimban egy rendezvényen minő véletlen,ő jósolt. Nagyon kedves és közvetlen volt,de már 1 kép alapján le tudtam szűrni. :) Szombaton együtt buliztunk :P

2013. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!