Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom h szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom h szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Két hetet jártunk a barátommal de szerintem nem vagyok szerelmes azért szakitottam. De most egyre jobban hiányzik és nem érzem magam teljesnek. Viszont amikor szájrapusziztunk vagy megöleltük egymást semmi pluszt nem éreztem csak utánna mosolyogtam mitnt a tejbe tök...

Szerelmes vagyok?

Vagy azt honnan lehet tudni?

13/L



2014. ápr. 18. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
azt érezni fogod és valószínűleg az a fiú csak tetszik
2014. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még az igazi szerelemhez. De akkor vagy szerelmes ha csak róla jár az eszed és minden percben csak vele akarsz lenni.
2014. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És az jelent vmit hogy ha csak úgy tudok elaludni hogy ha beszéltem vele vagy tudom h minden rendbe can vele....

Ő szerelmes az biztos

2014. ápr. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!