Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ebben a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ebben a nem egyszerű esetben?

Figyelt kérdés

Tudom h nem a legjobb platform ezekre a temakra de azon kevès olyan barátom akivel errol beszelnek egyertelmuen ellenzik es elszigetelodnek a tanacsadástol vagy legalabbis olyan indokot mondanak amit mashogy latok.


Tema roviden a kovetkezo volt egy par honapos kapcsolat ami elso fontos es jo kapcsolat volt de a lany ezutan lelèpett massal talan meg megis csalt. Majd miutan az gyorsan vege lett, ujra megkeresett szerintem egyertelmu ok miatt. Ujra szeretnè velem. Laikus is irhat egy velemenyt errol illetve leginkabb az erdekelne hasonlo helyzetben ti mit leptetek... Hozza teszem ugyerzem fulig szerelmes vagyok... Es kva rossz volt ami tortent. De most meg mintha ujra boldogsag erzetem lenne h megkeresett.



2014. ápr. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár is.
2014. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ujra megkeresett szerintem egyertelmu ok miatt"...

Higyj nekem, a következő pasiért megint elhagy, vagy ha nem, rosszabb, félrelép. Ne engedd, hogy elvakitson a szerelem.

A barátaidnak igazuk van, fetéve ha azt mondták mint én, és nem hiszem h akkor lennenek jobaratok, ha hagynák, hogy akkorát csattanj a földre újra, amekkorát nem szégyell a csaj téged "pofonvágni" majd

2014. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jött össze a másik pasi, akkor jó leszel te is. De meddig? És közben azért továbbra is keres mást?

Nekem valószínűleg túl nagy a büszkeségem ilyenhez.

Nem tudnék már rá meg a kapcsolatra úgy tekinteni, mint előtte.

2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindegy mi mit mondunk. Téged elvakít a szerelem és úgyis visszafogadod.

Az pedig megint jó kérdés, hogy manapság mekkora eséllyel fogsz találni újra egy lányt akivel egymásba szerettek és főleg mekkora az esély arra, hogy ő nem fog megcsalni.

Az ember sokszor akkor döbben rá, hogy mit veszít amikor már elveszítette.

2 út közül választhatsz. Büszkeség és szenvedés vagy behódolás és boldogság. A döntés a tiéd.

2014. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy ez csak egy farokleső ribi. Vigyázz vele, hacsak nem csak egy menetet akarsz tőle. De szerelembe semmiképp sem ess. Nagyon vigyázz. Nem viccelek.
2014. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen valoszinu h nincs lo jo a szamar van parszor en is elmondtam ezt a szólást:) de valami emlèk benne is van h milyen jó volt a mi kapcsolatunk is mi mennyit is adtam neki meg kapott tolem. Es emiatt is benne van egy fajta ragaszkodás hozzam. Engem meg igen elvakit a szerelem, es valoszinu az lenne van bennem egyenlore h buszkeseg es tartom magam de kozbe szenvedek es csak azt mondom magamnak h ujra es proba es hátha es h mennyire jo lenne par dolog.... Es a masik oldal igen jo lenne tovabb lepni csak mast talalni akiben esetleg ugyanugy sot jobb dolgokat talalni emelett meg engem akar es megcsalni sem csal meg. Igazabol az a kerdes van bennem h megbecsulne-e es rajott e arra h milyen szar is volt elvesziteni egy sokkal sz*@rabb kapcsolat/fiu miatt
2014. ápr. 20. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!