Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "randi" szó minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "randi" szó minden esetben szerelemből való találkozást, vagy lehet egy sima egyszerű fiú-lány tali is úgy, hogy egyik sem akar semmit a másiktól?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én például szoktam ezt a szót használni akkor is, ha csak a barátnőmmel fogok találkozni, "randizunk"... N.
2010. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sima egyszerű fiú-lány tali úgy, hogy egyik sem akar semmit a másiktól, ámde randinak hívják.


Ufót már láttam, de ilyet még nem.

[link]

2010. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első, az nem fiú-lány tali
2010. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A randi szinonimája a találka szó, tehát igen, sima találkára is mondják, hogy randi, nem csak kizárólag a "szerelemből való találkozásra"


Második válaszoló, az durva fotó :D Ott egy lény bekukkantott:D

2010. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, van legjobb-barátnőm...és amikor vele találkozok..így értettem. Az N. pedig monogramm.
2010. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
iróniában is használatos azonos neműek találkozásakor.
2010. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy úgy! Na akkor már ilyenről is hallottam. Nem mintha hinnék a fiú-lány barátságban ahol egyik sem akar a másiktól semmit ;)
2010. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem anno az egyik tanárnőm mondta nekem (idősebb nő), hogy randizzunk, mert valamit meg akar velem beszélni. (semmi perverzre gondolni, csak tanulásról volt szó)

20/L

2010. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem az utóbbi az igaz. :(
2010. júl. 21. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:

miért kérded kedves kérdező?


Hát többnyire ha fiú-lány ,akkor nem szabadna azt a szót használni,hogy randi, mert félreérthetik az emberek

2010. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!