Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemét dolog, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog, ha valaki összejön a barátnője volt fiújával?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmről van szó és mindent meg szoktunk beszélni egymással. Nemrég szakított a barátjával, akit én os nagyon rég óta ismerek, csak eddig nem igazán beszélgettünk és az utóbbi időben dumáltunk párszor és tetszik nekem, ő be is vallotta, hogy szerelmes belém. Alaphelyzetben nem lenne semmi gond, csak bűntudatom van és nem tudom mihez kezdjek.

2014. ápr. 20. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék ki vele, barátság fontos vagy egy pasi ? ;-)
2014. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az igaz barátságba nem fér bele? :S hasonló helyzetben volt ism is és azóta is nagyon jó barátnők maradtak, hiába a fiú
2014. ápr. 20. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt neked kell mérlegelned, de gondolj bele.. szerintem te sem örülnél neki, ha a barátnőd azzal a fiúval jönne össze, aki nem rég még téged ölelt, csókolt..
2014. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ShapeShifter válasza:
Szemét dolog.
2014. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem fér bele. Legjob barátságba pláne. És ha megtennéd szemét dolog lenne.
2014. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legjobb barátságba semmiképpen.
2014. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt, a csajszi jött össze az egyik legjobb barátommal, kb. én mutattam be őket egymásnak. Engem elküldött, a haverommal meg összejött cirka 3 hétre. Ez a 3 hét remélem megérte neki, mert teljesen szétcseszte a legjobb barátságunk, sőt, azokkal is megszakítottam a kapcsolatot akik még a haverom pártját fogták, mert hogy "jajj, hát szerelmesek, ne állj már közéjük"... Tehát az egésznek annyi lett a vége, hogy én vagy 4 emberrel végleg összevesztem, belőle aztán rá 1 hónappal kitört a nagy sajnálat és sírt non-stop, és még erre rá a haverom el is hagyta egy másik lányért. Neked ez megérné?
2014. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemét dolog? VOLT fiújáról beszélünk! Ilyen erkölcsi skrupulusok mentén már kihalt voln az emberiség.
2014. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!