Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon elhagyja-e korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elhagyja-e korábbi barátját miattam?

Figyelt kérdés

Közeli kapcsolatba kerültem egy gyönyörű lánnyal, akinek már évek óta van barátja. Egyértelműen érdeklődik irántam. Jelenlegi kapcsolatában nem áll stabil lábakon. Én nyitott vagyok arra, hogy összejöjjünk. Ő azonban még bizonytalannak mutatkozik. Milyen esélyeim vannak, illetve milyen tanácsokkal, tapasztalatokkal tudtok szolgálni?

21/F



2014. ápr. 20. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is...

Szerintem a legjobb, ha egyenesen a tárgyra térsz, és rákérdezel, szereti-e a jelenlegi barátját, mert ha nem, akkor nincs értelme együtt lenni, te pedig szívesen közelebb kerülnél hozzá. Ha már eleve feléd kacsintgat, az a kapcsolat nem lehet erős. Sok sikert. :)

2014. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
87%

Én spec azt, h ne miattad szakítson, ha szar a kapcsolata.

Mindig gyáva dolognak tartottam, h ha egy szar kapcsolat végéhez egy harmadik fél kell.

2014. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ahelyett, hogy lezárná a rosszul működő, boldogtalan párkapcsolatát, inkább kifelé kacsintgat valaki másra, az mindig is ilyen lesz. Ha neked az kell, hogy veled se legyen később egyenes, ha jön valaki más, akivel szívesebben lenne nálad, akkor tessék :) Biztos nagyon boldogok lesztek...
2014. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok most én is, pedig alapvetően kerülöm a kapcsolatban lévő lányokat, hogy ne én legyek a "hibás".


Adj neki időt, találkozgass vele, aztán lesz ami lesz.


Velem pofátlanul flörtölt a lány, aztán kategorikusan kijelentette, hogy van barátja és szereti őt. Aztán most valamiért megint flörtöl velem, de még sokkal durvábban... Ki tudja.


Majd elválik mi lesz, próbálj türelmes lenni.

2014. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy mekkora madarak vagytok, kérdező + némelyik válaszoló. Szerintetek, ti hogyan lesztek majd lecserélve? Utána meg majd jöhettek ide a gyk-ra sírni.. Szedjétek már össze magatokat, csak pótlékok vagytok, ami az éppen aktuális barátjában nincsen meg. Jól elszórakoznak veletek, de az esetek jelentős részében a lány bugyijáig esélyetek sincs eljutni.
2014. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Várd ki a végét, lehet hogy kibékülnek

De ha nem az neked csak jó;)

2014. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is belecseppentem nem rég ugyanebbe a helyzetben, én voltam a lány akinek évek óta tartó kapcsolata volt ami már nem volt jó és közben felkeltette az érdeklődésem egy másik srác. Nem csaltam meg a páromat, szakítottam vele végül. De nem megy egyik napról a másikra, hogy az ember kilépjen egy több éves kapcsolatból. Nem (csak) az új srác miatt szakítottam, hanem mert már amúgy sem volt jó hónapok óta a kapcsolatunk csak még próbáltuk helyrehozni egy ideig. Azért, mert úgy léptem ki ebből a kapcsolatból, hogy közben már ismerkedtem kicsit a másik sráccal, nem jelenti azt, hogy majd őt is elhagyom valaki másért. Úgy léptem ki abból a kapcsolatból, hogy nem tudtam még, hogy egyáltalán lesz e valami közöttünk az új sráccal. Szerintem legyél türelmes, ha sürgeted és választásra kényszeríted, jó eséllyel elveszíted. Ez nem azt jelenti azért, hogy úgy gondolja, hogy bármeddig húzhatja a dolgokat. Tudasd vele, hogy adsz neki még egy kis időt de azért örökké nem fogsz várni rá. Mondd el neki, hogy te nyitott vagy rá, hogy járjatok, számíthat rád bármiben.
2014. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!