Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a legjobb barátom. A barátnője miatt nem tudtunk 1.5 évig találkozni de szakítottak. Engem egyből megkeresett és utána minden nap találkoztunk. Olyanokat mondott hogy amikor lefeküdtek a csajával sokszor rám gondolt. Utána kiderült, hogy azért jött össze vele h engem elfelejtsen. A végén már 2 éve együtt voltak de a csaj megcsalta. Azt mondta, hogy szerelmes belém de ezt eddig nem merte elmondani mert fontos neki a barátságunk. Én is szerelmes vagyok belé és megbeszéltük, hogy nem lehet semmi köztünk, mert nem akarjuk a barátságot elrontani. Aztán következő nap megcsókolt, majd másnap is és utána is. Megbeszéltük, hogy ha szeretjük egymást próbáljuk meg. 1hétig jártunk és le is feküdtünk egymással. Nekem ő volt az első. Én már 5éve szerelmes vagyok belé ő is belém de csak most mondtuk el egymásnak. Miután szakítottunk azzal az ürüggyel hogy ha szakítunk ne legyünk haragba mert nem akar elveszíteni. De én is szeretem ő is engem. Nem tudom mit csináljak. Megbeszéljük mindig hogy barátságnál nem lesz több köztünk de ha ketten vagyunk mindig megcsókoljuk egymást. Nem tudom mit tegyek. Segítsetek.

2014. ápr. 23. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
miben segítsünk? Barátság exrtákkal=járjatok!
2014. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez egy olyan se veled se nélküled kapcsolat. Szerintem kezdjetek el megint járni és próbáljátok meg 1 hétnél tovább... alkalmazkodjatok egymáshoz.. nekem is volt egy ilyen kapcsolatom és mi is így jártunk. De most már 3 éve eggyütt vagyunk:) ha szeretitek egymást akkor össze fog jönni ez a dolog:) sok sikert! Remélem összejöttök:)
2014. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké hogy barátság extrákkal, de ez így egyikünknek se jó igazán. Megpróbálok vele megint erről beszélni, hátha lehet megint több köztünk, mármint hogy járjunk. Bár már sokszor megbeszéltük hogy csak barátok leszünk.
2014. ápr. 27. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!