Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet továbblépni /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet továbblépni / tovább élni egy ilyen kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Hogy lehet folytatni az életet, ha az embert elhagyja a barátnője egy elég komoly kapcsolat kellős közepén, szó nélkül, búcsú nélkül?! Több mint egy éve vagyunk együtt, igaz nem költöztünk még össze, de ez csak technikai kérdés, mert ettől függetlenül sokat voltunk együtt, mintha együtt élnénk már.

Olyasmi történt, amit nem értek, nem érthetek, és senki nem számíthat rá. Fogta magát és elment. Nem köszönt el, nem beszélt velem, nem érem el, nem tudom keresni, csak egy két ismerőstől tudom, hogy elment, külföldre, és új életet kezd, ezt mondta, de csak így másodkézből tudok erről.


Nem szakított velem, sem szóban, sem írásban, sem sehogy. Egyszerűen csak itt hagyott, felszívódott. Semmit nem értek és semmit nem tudok, és sosem derül ki miért ment el, vagy mi történt.


Teljesen összeomlottam, és nem tudom hogyan tovább. Csalódott vagyok, dühös vagyok, és elveszett, és úgy érzem magam, mint akit lehúztak a vécén, de legalábbis kidobtak a kukába! Hogy csinálhat valaki ilyet? Hogy tűnhet el valaki így szó nélkül, és hagyhat valakit így el, így itt a fájdalmával? ;(


Képtelen vagyok továbblépni a dolgon, legalább egy 5 perces beszélgetésben, vagy pár sorban írásban adott volna magyarázatot, de semmi. ;(


(28F)



2014. ápr. 23. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnálom. igazi hülye közhely de csak az idő segít 2-3-4 hónap múlva már kicsit jobban leszel. velem is szakitott barátnőm magyarázat nélkül 14 hónap után szóval nagyjából átérzem amit érzel.
2014. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez nagyon kemény, haver. Utálom az ilyen gerinctelen embereket, mint a volt barátnőd.
2014. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva, hihetetlen, hogy ilyenek vannak...


Én csak azt tudom mondani, hogy próbálj arra gondolni, ha ennyire gerinctelen, gyáva ember, akkor jobb is, hogy nem maradt veled. Jobb, hogy most derült ki, hogy ilyenre képes, mint mondjuk közös lakásvásárlás, vagy gyerek után.

Ez persze most nem enyhít a fájdalmadon, borzasztó érzés lehet, de kitartás! Lesz még neked normális kapcsolatod! :) És amit leírtál, az szerintem nagyon extrém, szóval nem kell attól tartanod, hogy más lányok is így hagynak ott...


24/L

2014. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
abszolút nem gonoszságból kérdem, de nem lehet, hogy a lánynak van valamilyen mentális betegsége? bipoláris, borderline? mert ők szoktak így viselkedni, és nekik abban az adott pillanatban helyes egy ilyen döntés. másra nem tudok gondolni, de mindenképpen marha nehéz lesz így lezáratlanul... :(
2014. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz a szülőkkel vagy valami rokonnal beszélni, akik esetleg többet tudnak erről? Mert még az is lehet, hogy nem ment el, hanem eltűnt, és talán nagy bajban van!

Annyi mindent lát-hall az ember manapság...

Nem ijesztgetni akarlak, hiszen átérzem, amit most megélsz, de azért érdeklődnöd kellene olyanoktól, akik közelebbi kapcsolatban álltak vele. Nem hiszem. hogy minden látható előkészület nélkül ki tudott volna menni külföldre. Vagy ha igen, akkor hetek-hónapok óta hazudott neked. Ahogy írták előttem is, jobb, hogy ez most derült ki...

2014. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ismered a szuleit, akkor probalj veluk beszelni. Ahoz jogod van, hogy tudd mi a helyzet.

Amugy egy kulfoldre koltozes nem megy csak ugy, ha tenyleg elment akkor annak voltak elojelei es valakinek tudnia kell, hogy mi van vele.

2014. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A.R. ***** válasza:
Én azt hittem én jártam e legrosszabbul mert elhagyott a menyasszonyom eljegyzés után de ez durvább sokkal de sokkal.
2014. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat szep… En is hasonlo szituban vagyok habar meg nem tudom mi van jelenleg koztunk.

Kitartast, ahogy mas is mondta nem neked valo aki csak igy fakepnel hagy. Sokan mondjak, hogy nem feltetlen mindenki magyarazkodik hanem teszi amit jonak lat, akar az exed is. En mindig szeretek megbeszelni mindent mindenkivel ha van valami es nem csak elmenekulni egy konfliktusmegoldas elol de nem mindenki gerinces ugyebar...

2014. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas egy nő! Én soha többet nem keresném a helyedben akár mennyire is fájna, ha ilyet tenne velem a párom. Ez azt bizonyítaná a számomra, hogy soha nem szeretett.

Sok erőt kívánok, együtt érzek veled! Biztosan találsz olyan lányt aki megérdemel téged.

2014. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!