Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen leblokkolok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen leblokkolok ha vele vagyok, mit tegyek? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, akinek nagyon tetszek és szinte mindennap látjuk is egymást többször is, szinte egy légtérben dolgozunk, de mindkettőnknek más állása van, na mindegy is.

Szóval az a lényeg, hogy leszólított és elkezdtünk beszélgetni meg minden, nekem is nagyon tetszik, de egyszerűen ha vele vagyok leblokkol az agyam és nem tudok semmiről beszélgetni vele, mert nem jut eszembe semmi.. És látom rajta, hogy ezt észre is vette, és nem tetszik neki, kinek tetszene?!... Nekem sem.. Egyébként Én nem ilyen vagyok, hanem szeretek beszélgetni, mindenki mással eltudok simán beszélgetni, de vele nem, mert tudom, hogy "közünk" van egymáshoz.. Pedig volt már egy pár barátnőm, de ez most más.. Nem tudom.. Szeretném magamhoz engedni közel,de nem tudom.. Lehet, hogy nem vagyok felkészülve egy új kapcsolatra, de nem hiszem, mert akarom Én is.. Van mikor persze bedobok egy-két témát amiről tudok magyarázni de amikor ott állok vele, és 1 perc néma csönd.. 10-nek tűnik, és nagyon ciki..



2014. ápr. 24. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán, mert túl szerelmes vagy ?

Vagy mert túlspilázod a dolgokat ?

Mindeesetre próbálj ellazulni. Mielőtt dumáltok gondolj ki jó témákat, amiket ő is szerethet és dobd be őket. Ne parázz, csak egy Nő, nem harap! :D

2014. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne spilázd túl! Sokan vanak vele így. Ez azért van, mert az mber úgy érzi, mondania KELL valamit. Ez egy káros megfelelési kényszer. Ne azért beszélj, mert muszáj, hanem mert szeretnél, és mert mondandód van. Ha barátokkal beszélsz sem agyalsz, csak mondod ami eszedbe jut. Gondolj arra,. hogy egy barátoddal beszélsz.


Persze, stresszhelyzetben ez nehezebb, nem megy egyik napról a másikra. Fokozatosan kell hozzászokni.

Ha nagyon zavar a csend, akkor egyébként bókolj neki, vagy gyengéden érintsd meg.Ha fiatalabb korosztály vagytok, akkor pedig akár be is dobhatod " a ne haragudj hogy ilyen csendes vagyok, de egy kicsit zavarba hoztál" dumát. A tizen-huszon lányok nagy része ezt aranyosnak találja, ha érdekli őket a srác.

2014. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!