Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bírjátok ki egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjátok ki egy friss szakításnál, hogy ne hívjátok fel az exeteket?

Figyelt kérdés

Friss szakítás = pár hetes


Ő jár a fejemben, és szívesen megkérdezném, mi van vele, beszélgetnék vele, mint régen, sokat, jókat, pedig amúgy lehet meg se érdemelné, de az a helyzet, hogy elég sokat látom, így nem egyszerű.


Hogy bírjátok ki a hiányt, a szakítást stb?



2014. ápr. 25. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: csinálok mást helyette
2014. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2014. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
töröld ki a számát!
2014. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem ezzel a dologgal mindig is gondjaim voltak,tehát a le is zártunk úgymond egy kapcsolatot,legkésőbb egy hét múlva a telefon után nyúltam.Szóval nem tudok jó tippeket adni,hogyan kell erősnek maradni,mindenesetre megéri.Nem tanácsos feszegetni a múltat,és megalázkodni.
2014. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Férfi.
2014. ápr. 25. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
No boy=no problem. :$
2014. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen bírom. Hiszen napi szinten tartottuk a kapcsolatot. Hiányzik minden szempontból: mint barát,akivel megoszthattam a problémáimat, örömeimet, mint kedves, akit szerethettem, érinthettem, akivel nagyon jókat szerelmeskedtem. És már nincs többé, megszűnt létezni és ez őrjítő. Mintha gyászolnék... Rengetegszer eszembe jut minden egyes nap, apró dolgokról, egy illatról, egy helyről, egy zenéről. De aztán meggyőzöm magamat hogy csak előre tekintsek, nem véletlenül történt meg a szakítás. És bármennyire is fáj, tudom hogy idővel csitulni fog az érzés, ezért pozitívan tekintek a jövőbe. Olyan sok szép dolog vár még rám, talán egyszer eljön majd a szerelem is újra.:)
2014. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Emberek ***** válasza:
Empátia
2014. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen. Amilyen sggfej módon dobott, én attól a nőtől nem akarok többé semmit.
2014. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
töröld ki a számát/dobd ki a telefont
2014. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!