Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban úgy hívod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban úgy hívod a pasidat hogy uram vagy hogy úgy mutatod be hogy ő itt az uram! Akkor az végülis mit jelent? Vagy miért hívjátok így?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy az adott nőtől menekülj, mert egy hárpia.
2013. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt házasságban élőknél szokás.
2013. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 Még ott se.
2013. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám úgy biztos, mert az azt jelenti, hogy alárendelem magam neki. Nem az uram, hanem a barátom/párom.
2013. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én utálom ezt romáknál szoktam hallani hogy ez az uram la rosszul vagyok ettől a megnevezéstől sose mondanám a páromra h uram wuuuu rosszul vagyok még a gondolattól is

20L

2013. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hehe , idősebbik csaj ismerősőm ugy hivja a párját h : emberem xD nem uramozza hanem azt ondja itt az emberem xD
2013. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Inkább a parasztos "uram" mintsem a prolis "párom"
2013. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az asszonynak van ura,hozzá nemértőnek embere,zokninak párja,hölgynek udvarlója,rib ancnak faszija,csajnak csávója,zsáknak foltja.
2013. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Balanus_concavus ***** válasza:
7-essel egyetértek, az "uram" kifejezésben szerintem nem kell túl sok sovinizmust képzelni, csak annyit ami egy tradicionális és konzervatív párkapcsolatban jelen van (lényegében a nemi szerepek helyes "elosztására" gondolok), ráadásul a "párom" szótól engem is kiráz a hideg. Persze olyan nők, akik a saját szerepüket, nemiségüket a férfi fölé rendelik, vagy görcsösen beszélnek egyenlőségről, olyan esetben, ahol a férfi számára ez már nyilvánvaló, azok úgy sem fogják ezt a szót használni a partnerükre.
2013. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És amelyik nő azt mondja hogy az "ember"?:Legalábbis 2kolléga nőmtől hallottam mindkettő elég rossz visszonyba van a párjával.
2013. okt. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!