Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez csak szerintem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez csak szerintem nem normális? Ti viselkedtek így az exetekkel?

Figyelt kérdés

23/F

Jó barátok voltunk az excsajommal, összejöttünk nem működött, nem beszéltünk sok ideig. hónapokkal később megint elkezdtünk kavarni az is abba maradt. Nem mélyültek el az érzelmek (nem szexeltünk ami nagy hiba volt, részben za enyém). Én még mindig kitartok amellett h bennünk több van mint barátság. Ő meg azt mondja h szerinte meg kéne próbáljunk barátok lenni, de mégsem úgy viselkedik mintha csak barátok lennénk. Ugyan úgy felmegyek hozzá órákat töltünk egymás társaságában nagyon sokat beszélgetünk hülyülünk , piszkáljuk egymást. Sokszor ha fekszünk az ágyban akkor a fejét rám teszi, engedi h simogassam, persze van amikor átlépek egy határt akkor rám szól de viccesen. Mikor abba hagytuk a kavarást mondta h nem szabad h igyunk együtt mert nem fogja megállni h ne kavarjunk...egy hét telt el azóta h nem kavarunk csinált egy bulit páran voltunk én ott aludtam , smároltunk iszonyatosan felizgattuk egymást de nem engedte h lefeküdjünk. Szerintetek miért csinálja ezeket? Ha csak barátként tekintene rám akkor tuti nem csinálná ezeket nem ? Mondta h tartana próbálja magát ahhoz h barátként tekintsen rám. Mondtam neki h : mond azt h nem volt jó ez az este mikor legutóbb ott aludtam :D nem is válaszolt de láttím rajta h igen, meg az este folyamán is nagyon is élvezte.



#szerelem #kapcsolat #barátság.bonyolult
2014. ápr. 26. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyít. Jó, hogy van neki valaki, aki foglalkozik vele, így ezt kihasználja, de amúgy semmit nem akar tőled.
2014. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyikőtök hozzáállása se normális, én pont hogy nem beszélek egyik exemmel se, mert minek 23L
2014. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!